Prihlásiť sa Registrujte sa Pre ubytovateľov
Môj výber

Regionálna karta TATRY CARD

25. 11. 2018 | Benefity Kiska Travel1. Horské poistenie 
2. Cestovanie v električke a zubačke úplne ZDARMA
3. Cestovný lístok v SKI & AQUA BUS 

Čo to je?

Regionálna karta TATRY Card  je benefitom počas Vášho pobytu a nástrojom ako získať nové zážitky v  Regióne Vysoké Tatry. S ňou môžete skúsiť rôzne aktivity, ktoré región Vysoké Tatry ponúka. Jedným z hlavných benefitov na celú ročnú sezónu je Horské poistenie priamo v karte. Ďalej karta TATRY Card  slúži ako cestovný lístok v SKI & AQUA BUSE, ktorý vás dopraví v zimnej sezóne k lyžiarskym svahom alebo v letnej sezóne do AQUAPARKU POPRAD. V letnej sezóne je najväčším bonusom pre hostí regiónu Vysoké Tatry, ekologické cestovanie v električke a zubačke ÚPLNE ZDARMA, ktoré vám doprajú dokonalé pohodlie a spríjemnia váš pobyt potulkami po celých Vysokých Tatrách a Poprade. V rámci ďalších zliav je využite ponúk lyžiarskych škôl, ktoré vám poskytnú inštruktorov  pre začiatočníkov aj pokročilých, či zabezpečia zapožičanie výstroja a servis.  Zimné atrakcie a adrenalín zažijete na tubingu, snow raftingu či snow zorbingu alebo pri výuke Nordic Walkingu či na  snežniciach.  Vaša celá rodinka sa zabaví pri hraní  na Adventure golfe, či lezeckej stene, zahrajte si bowling alebo squash. Tí najmenší budú vždy odmenení zábavou v detskom svete MiniMe.  Novootvorenú galériu trickartového umenia je neskutočný zážitkom či pre dospelého alebo samotné dieťa. Od 3D efektov a maľby na stenách či zrkadlová sieň,  pobavia a pohltia všetkých návštevníkov.  Môžte navštíviť i Tatranskú galériu alebo múzeá so zaujímavými expozíciami lyžovania, horského nosičstva, kinematografie, prírody či histórie regiónu. Po kvalitnej lyžovačke, sánkovačke alebo turistike načerpajte energiu v moderných wellness centrách. Po náročnom dni či plnom odpočinku si doprajte kulinársky zážitok v reštauráciách s domácou aj ale medzinárodnou kuchyňou. A kopec iných a ďalších benefitov. 

 rodinka

Ako ju získať?

Kartu TATRY Card si môžete zakúpiť u svojho ubytovateľa alebo v rôznych iných informačných či ubytovacích zariadeniach. Poplatok je 3 € v zariadeniach na území Regiónu Vysoké Tatry (mesto Vysoké Tatry, mesto Poprad a obec Štrba)  a 4 € v podhorí.  TATRY Card je platná počas vášho pobytu s maximálnou platnosťou jednej aktivácie na 3 noci (4 dni). Pokiaľ je Váš pobyt dlhší ako 3 noci (4 dni), alebo ste už držiteľom TATRY Card, zmluvné ubytovacie zariadenie Vám aktivuje na kartu ďalší pobyt za rovnaký poplatok.

 siet elektrickych zeleznic

Ako čerpať zľavy?   

Aktívnu kartu TATRY Card majte stále pri sebe.  Preukážte sa ňou u partnerov označených nálepkou „Tu platí TATRY Card“ a môžete ihneď čerpať zľavy a benefity, na ktoré máte nárok podľa ponuky v zimnej sezóne alebo letnej sezóne.  Informujete vždy dopredu personál jednotlivých partnerov vopred, že ste držiteľom TATRY Card. Zoznam partnerov, podrobné informácie či kompletnú ponuku hotelových wellness a reštaurácií nájdete na www.regiontatry.sk. Výška zľavy, zvýhodnená cena, benefit alebo služba zdarma je vždy uvedená pri popise každého produktu.  Počas sezóny je fixná, zmena cien u jednotlivých poskytovateľov služieb je vyhradená. Ak nie je pri konkrétnom produkte definované inak, platia zľavy počas celej zimnej sezóny celej letnej sezóny. 

 elektrickaTEZ

Predajné miesta: 

Hotely označené predajom – "tu si môžete zakúpiť TATRY CARD"

Penzióny označené predajom – "tu si môžete zakúpiť TATRY CARD"

Ubytovatelia vo Vysokých Tatrách, kt. to poskytujú vo svojom balíčku pobytov.


Vyberte si z našej ponuky ubytovania

Zdieľajte článok

Ďalšie články z kategórie Benefity Kiska Travel

Posledná šanca na pobyty cez rekreačné poukazy 2019. Ako na to?

Posledná šanca na pobyty cez rekreačné poukazy 2019. Ako na to?

28. 10. 2019

Je tu posledná šanca na využitie poukazov na rekreáciu 2019. Termíny na dovolenky na Slovensku sa už pomaly vypredávajú. Nielenže do konca roka...

Celý článok
Padnú v ubytovaní tento rok rekordy?

Padnú v ubytovaní tento rok rekordy?

21. 5. 2019

Nová legislatíva na podporu cestovného ruchu platná od januára 2019 sa čoraz pozitívnejšie prejavuje na turizme na Slovensku. Už jarné prázdniny...

Celý článok


Vyberte si z našej ponuky ubytovania
Kategórie

e-mail Napíšte nám!×