Prihlásiť sa Registrujte sa Pre ubytovateľov
Môj výber

Sme tu pre Vás už 25 rokov!

1. 11. 2017 | Benefity Kiska Travel


Oslávte s nami 25 rokov a získajte od nás darček.

Kiska Travel - oslávte s nami 25 rokov a získajte od nás darčekCestovná kancelária Kiska Travel oslavuje tento rok 25 rokov.
Pripravili sme pre Vás akciu s názvom ,,Cestujte s nami na dovolenku a natankujeme Vám 10 L benzínu“, čím Vám prispejeme na cestu za Vašou vysnívanou dovolenkou na Slovensku

Stačí tak málo. Na našej stránke www.kiskatravel.sk si vyberiete objekt, v ktorom chcete tráviť Vašu dovolenku, rezervujete si ju a my Vám natankujeme 10 L benzínu.

V ponuke máme viac ako 2000 chátprivátovpenziónovhotelov a kúpeľov z rôznych lokalít na Slovensku. Slovensko je predovšetkým bohaté na termálne kúpaliská, lyžiarske strediská, turistiku a kultúrne pamiatky. Na našej stránke nájdete ubytovanie z rôznych regiónov Slovenska. V tomto roku sme našu ponuku obohatili aj množstvo výhodných pobytových balíkov, ktoré okrem ubytovania zahŕňajú aj iné služby, ako napr. stravu, wellness, fitness, rôzne športové aktivity a mnoho iných služieb. Ponuku nájdete v záložke ,,Zľavové pobyty“.

Vieme, že nájsť vhodné ubytovanie na Slovensku z tak širokej ponuky nie je jednoduché, preto sme tu pre Vás a pri jej výbere Vám veľmi radi pomôžeme.

Prečo si rezervovať ubytovanie práve cez nás?

  • získate od nás darček
  • široká ponuka ubytovania za dostupné ceny
  • jednoduchá rezervácia z pohodlia domova
  • rýchle vybavenie rezervácie
  • vyberáme pre Vás ubytovanie len u spoľahlivých ubytovateľov v overených objektoch
  • radi Vám pomôžeme pri výbere dovolenky na Slovensku

Ďalšou našou pripravovanou novinkou budú články venované krásam Slovenska, v ktorých Vám priblížime jeho najkrajšie zákutia. Veríme, že články, ktoré pre Vás napíšeme Vám pomôžu pri výbere dovolenky.

Sme cestovná kancelária, ktorá sa stále rozvíja a je tu stále pre Vás.

Našou prioritou je Vaša spokojnosť.


Vyberte si z našej ponuky ubytovania

Zdieľajte článok

Ďalšie články z kategórie Benefity Kiska Travel

Posledná šanca na pobyty cez rekreačné poukazy 2019. Ako na to?

Posledná šanca na pobyty cez rekreačné poukazy 2019. Ako na to?

28. 10. 2019

Je tu posledná šanca na využitie poukazov na rekreáciu 2019. Termíny na dovolenky na Slovensku sa už pomaly vypredávajú. Nielenže do konca roka...

Celý článok
Padnú v ubytovaní tento rok rekordy?

Padnú v ubytovaní tento rok rekordy?

21. 5. 2019

Nová legislatíva na podporu cestovného ruchu platná od januára 2019 sa čoraz pozitívnejšie prejavuje na turizme na Slovensku. Už jarné prázdniny...

Celý článok


Vyberte si z našej ponuky ubytovania
Kategórie

e-mail Napíšte nám!×