Prihlásiť sa Registrujte sa Pre ubytovateľov
Môj výber

Sme tu pre Vás už 25 rokov!

1. 11. 2017 | Benefity Kiska Travel


Oslávte s nami 25 rokov a získajte od nás darček.

Kiska Travel - oslávte s nami 25 rokov a získajte od nás darčekCestovná kancelária Kiska Travel oslavuje tento rok 25 rokov.
Pripravili sme pre Vás akciu s názvom ,,Cestujte s nami na dovolenku a natankujeme Vám 10 L benzínu“, čím Vám prispejeme na cestu za Vašou vysnívanou dovolenkou na Slovensku

Stačí tak málo. Na našej stránke www.kiskatravel.sk si vyberiete objekt, v ktorom chcete tráviť Vašu dovolenku, rezervujete si ju a my Vám natankujeme 10 L benzínu.

V ponuke máme viac ako 2000 chátprivátovpenziónovhotelov a kúpeľov z rôznych lokalít na Slovensku. Slovensko je predovšetkým bohaté na termálne kúpaliská, lyžiarske strediská, turistiku a kultúrne pamiatky. Na našej stránke nájdete ubytovanie z rôznych regiónov Slovenska. V tomto roku sme našu ponuku obohatili aj množstvo výhodných pobytových balíkov, ktoré okrem ubytovania zahŕňajú aj iné služby, ako napr. stravu, wellness, fitness, rôzne športové aktivity a mnoho iných služieb. Ponuku nájdete v záložke ,,Zľavové pobyty“.

Vieme, že nájsť vhodné ubytovanie na Slovensku z tak širokej ponuky nie je jednoduché, preto sme tu pre Vás a pri jej výbere Vám veľmi radi pomôžeme.

Prečo si rezervovať ubytovanie práve cez nás?

  • získate od nás darček
  • široká ponuka ubytovania za dostupné ceny
  • jednoduchá rezervácia z pohodlia domova
  • rýchle vybavenie rezervácie
  • vyberáme pre Vás ubytovanie len u spoľahlivých ubytovateľov v overených objektoch
  • radi Vám pomôžeme pri výbere dovolenky na Slovensku

Ďalšou našou pripravovanou novinkou budú články venované krásam Slovenska, v ktorých Vám priblížime jeho najkrajšie zákutia. Veríme, že články, ktoré pre Vás napíšeme Vám pomôžu pri výbere dovolenky.

Sme cestovná kancelária, ktorá sa stále rozvíja a je tu stále pre Vás.

Našou prioritou je Vaša spokojnosť.


Vyberte si z našej ponuky ubytovania

Zdieľajte článok

Ďalšie články z kategórie Benefity Kiska Travel

Rekreačné poukazy nemusia prinášať starosti

Rekreačné poukazy nemusia prinášať starosti

2. 4. 2019

Ste zamestnávateľ a desí vás fakturácia povinných rekreačných preukazov? Ste zamestnanec a chcete ísť lyžovať do Tatier, ale vôbec netušíte,...

Celý článok
ADMINISTRÁCIA rekreačných poukazov pre Vašich zamestnancov

ADMINISTRÁCIA rekreačných poukazov pre Vašich zamestnancov

15. 2. 2019

Podľa nového § 152a Zákonníka práce s účinnosťou od 1.1.2019 je firma, ktorá zamestnáva viac ako 49 zamestnancov, povinná poskytnúť svojim...

Celý článok


Vyberte si z našej ponuky ubytovania
Kategórie

e-mail Napíšte nám!×