Prihlásiť sa Registrujte sa Pre ubytovateľov
Môj výber

Dovolenka po celom Slovensku na 4 kolesách

29. 6. 2019 | TOP ponuka ubytovania


Chcete sa zobúdzať každé ráno na inom mieste v rámci Slovenska? Tak ste tu správne! Stačí vám len vlastný karavan. Ale ak ho nemáte, tak si ho kľudne môžete prenajať a hor sa na dovolenku na kolesách. K dispozícií nájdete na Slovensku karavany za rozumnú cenu, ale aj luxusné, v ktorých sa budete cítiť ako v bavlnke. Karavany sú plne zabezpečené pre vašu plnohodnotnú dovolenku. K dispozícií máte komplet vybavenú kuchyňu s jedálenským kútom, pohodlné postele, plnohodnotnú kúpeľňu so sprchou a toaletou. Niektoré karavany sú vybavené aj klimatizáciou, či roletou pre prípadnú terasu = thule markíza. Prinášame Vám v skratke niekoľko miest, kde sa môžete v rámci Slovenska vybrať karavanom so svojou rodinou a nezabudnete na takýto typ dovolenky. Je to jedinečný spôsob zažiť úplne niečo nové a oslobodzujúce. Môžete začať na západnom Slovensku a pokračovať cez južnú či severnú časť a spoznajte nakoniec aj východné kempy. Alebo to celé otočte a začnite na samom východe a pokračujte postupne na západ. 

  1. Intercamp Tatranec, Tatranská Lomnica

Tento kemping nájdete priamo v Tatranskej Lomnici. Nájdete tam miesto pre vaše karavany alebo stanovačku. Na pozemku sa nachádzajú aj chatky, apartmány a hotel, ktorého reštaurácia je vám k dispozícií. V tomto veľkom areáli nájdete práčovňu, ihrisko, ohnisko, detské ihrisko. Pozemok je oplotený a vstup  so psíkom je dovolený. K dispozícií máte aj sprchy a WC. Pozemok je zabezpečený bezpečnostnou službou. Pre karavany sú samozrejmosťou výlevky pre chemické WC a prípojky elektrickej energie. Ďalšie služby, ktoré vám areál ponúka je požičovňa bicyklov a kolobežiek. 

karavan na ceste

  1. Camping DUNAJEC, Červený Kláštor

Nádherné miesto pre očarujúcu dovolenku v národnom parku Pieniny. Kemp sa nachádza na brehu rieky Dunajec a ma krásny výhľad na vrch Tri koruny. Kemping má skvelú polohu a vďaka tomu je super miestom pre všetkých, ktorí chcú stanovať. Kapacita je tam maximálne 150 osôb, ktoré tam môžu zažiť aktívnu dovolenku. Samozrejmosťou sú spoločné zrekonštruované sprchy, WC s teplou a studenou vodou a ostatné potrebné zariadenie. K dispozícií je dobre vybavená kuchyňa , v ktorej nechýba nič na prípravu dobrého gulášu či grilovačky.  Nakoľko sa areál nachádza priamo pri vode, nájdete tam aj požičovňu potrieb pre vodnú športovú aktivitu, ako je napríklad kanoe, kajaky, bicykle, rafty či prístav pltí. Môžete tam nájsť aj mutifunkčné ihrisko. Ani o jedlo nebudete mať núdzu, ak sa vám už nebude chcieť variť, tak navštívte kolibu FURMANSKÝ DVOR so živou goralskou muzikou. 

  1. Kemping u Svätého Urbana, Podhájska

Kemping sa nachádza priamo pri areáli kúpaliska Podhájska. Takže vaša dovolenka bude obohatená o skvelú termálnu vodu s priaznivými účinkami pre váš organizmus a telo. Môžete tam kempovať v karavanoch v nádhernom areáli. Máte tam všetky prípojky, ktoré potrebujete pre vašu dovolenku na štyroch kolesách. Samozrejmosťou sú všetky potrebné náležitosti od wc, sprchy, práčovne či kuchynky pre obyvateľov kempu. Zaujímavosťou je ohnisko či priestor na grilovanie. V blízkosti sú potraviny a rýchle občerstvenia priamo v areáli kúpaliska počas prevádzkových hodín. 

  1. Autocamp Zlaté piesky, Bratislava

Výnimočná lokalita vám prinesie ten správny pocit dovolenky na Slovensku v karavane. Nadštandardne veľký kemping má k dispozícií až 300 stanových jednotiek, desiatky turisticky zariadených chatiek, niekoľko bungalovov či apartmán. Pre hostí je k dispozícii recepcia, ktorá vám bude nápomocná počas celej dovolenky. Priamo v areáli sú aj dve reštaurácie, záhradná reštaurácia, veľa bufetov a dokonca aj nákupné centrum cca 300 m od kempu. Z areálu kempu sa dostanete aj do centra mesta autobusovou dopravou. Výhodou je zastávka priamo v areáli. Zlaté piesky sú nádhernou lokalitou, ktorú určite navštívte počas vašej cesty karavanom po Slovensku. 

stanovacka pod holym nebom

  1. Route E58 - Camp Košice

Tento nezabudnuteľný kemp vám učaruje a nebudete chcieť odísť. Nazývajú ho aj križovatka dobrodružstiev. Kemp je v celoročnej prevádzke a k dispozícií nemá len priestor pre karavany či stany, ale aj jednoduché ubytovanie so skvelými službami. K dispozícií sú apartmány, mobilné domy, alebo chatky. Kemp prešiel rekonštrukciou a je ešte krajší a lepší. Určite tam nájdete všetko to, čo hľadáte. Areál je oplotený. V celom areáli je k dispozícií aj wifi, čo nie je bežnou súčasťou. Tento východoslovenský kemp je jeden z najnavštevovanejších, ktormý tu nájdete. 

  1. Mara Camping, Liptovska Mara

Doprajte si relax a pohodu priamo na brehu Liptovskej mary. Kemp sa nachádza v časti obce Liptovský Trnovec. Okrem klasických služieb kempu tu nájdete aj možnosť rôzných zaujímavých činností, ako adrenalínové športy, plavba loďou priamo z prístavu, alebo plážové kúpalisko. Okrem štandardného kempu sa tu nachádzajú i rôzne druhy ubytovania ako napríklad zruby, alebo chatky priamo pri brehu. Pre karavany je samozrejmosťou plne vybavený kemping s prípojkou na elektrinu a ostatné náležitosti, ktoré sú pre karavan potrebné. Tento kemp bol ohodnotený v roku 2017 a získal prvé miesto v rámci celého Slovenska. 


autocamping

  1. Kemping Vadaš, Štúrovo

Tento obľúbený kemp na južnom Slovensku si zamilujete, pretože sa nachádza v blízkosti bazénového sveta. Vstup na kúpalisko je priamo z kempingu. Vybavený je plnohodnotne toaletami, sprchami a kuchynskými drezmi. Váš dočasný domov = karavan, môže byť umiestnený na vymedzených miestach, v prípade plného stavu je možné umiestniť karavan aj priamo na trávnatú plochu. Pre každý karavan je prípojka na elektrinu a pitnú vodu. Nakoľko sa budete nachádzať priamo v areáli kúpaliska, tak si užijete všetky výhody a služby, ktoré kúpalisko Vadaš ponúka. To všetko rovno pred dverami vášho karavanu. Pre hostí kempingu sa poskytuje zdarma vstup na kúpalisko počas prevádzkových hodín. Na túto dovolenku určite nezabudnete. 

  1. Autocamping Štrba, Tatranská Štrba

Nachádza sa priamo národnom parku Vysokých Tatier a to v malebnej obci Tatranská Štrba. Stravovacie služby máte blízko kempu a určite si pochutnávať na tatranských špecialistách. Nádherná príroda vás očarí, tak ako aj nočná obloha, ktorá vám bude žiariť nad hlavou každý večer. Stany a karavany môžete odparkovať priamo na trávnatej ploche. Kemp je vybavený bezpečnostným kamerovým systémom. K dispozícií máte plnohodnotnú samoobslužnú kuchyňu. Medzi vybavenie kempu patria samozrejme soociálne zariadenia, sprchay a aj pitná voda. Pre večerné posedenie je vám k dispozícií aj miesto na opekanie. Pre detičky je tam detské ihrisko. 

nocny pohlad z karavanu

  1. Autocamping PODLESOK, Slovenský raj - Hrabušice

Turistické centrum Podlesok vám dopraje nezabudnuteľný zážitok pre celú vašu rodinu. Kemp sa nachádza priamo v národnom parku Slovenský raj, 3 km od Hrabušíc. V okolí nájdete niekoľko pitných prameňov, ako napríklad prameň Podlesok, prameň Suchá Belá alebo prameň pri potoku Lesnica. V kempe okrem stanovania či karavanu nájdete aj ubytovanie v jednoduchých, ale tradičných chatkách medzi zeleňou. Auto môžete odparkovať priamo pri stane. Lokalita je bohatá na turistiku, nakoľko sa nachádzate priamo v spomínanom národnom parku Slovenského raja. V blízkosti je skvelá reštaurácia, ktorá vám ponúkne všetky slovenské dobroty. 


Vyberte si z našej ponuky ubytovania

Zdieľajte článok

Ďalšie články z kategórie TOP ponuka ubytovania

TOP podujatia na Slovensku

TOP podujatia na Slovensku

27. 2. 2020

TOP podujatia a akcie FEBRUÁR Street Food Park vol. 38 Miesto konania : Bratislava - Stará tržnica Skvelá atmosféra, pouličné jedlo, delikatesy,...

Celý článok
Prázdniny a dni pracovného pokoja

Prázdniny a dni pracovného pokoja

2. 1. 2020

Prinášame Vám prehľad termínov jesenných, vianočných a jarných prázdnin na Slovensku v roku 2020...

Celý článok


Vyberte si z našej ponuky ubytovania
Kategórie

e-mail Napíšte nám!×