Prihlásiť sa Registrujte sa Pre ubytovateľov
Môj výber

Prázdniny a dni pracovného pokoja

2. 1. 2019 | TOP ponuka ubytovania


Prinášame Vám prehľad termínov jesenných, vianočných a jarných prázdnin na Slovensku v roku 2019

 • Polročné prázdniny:  1. február 2019

 • Jarné prázdniny:

   

           18. február 2019 -  22. február 2019    -  Košický a Prešovský kraj

           25. február 2019 -  1. marec  2019    -  Bratislavský kraj, Nitriansky a  Trnavský kraj

            4. Marec 2019  - 8. marec 2019  -  Banskobystrický kraj, Žilinský a  Trenčiansky kraj

    

 • Veľkonočné prázdniny:  18. apríl 2019  -  23. apríl  2019

 • Letné prázdniny: 30. jún 2019  - 1. september 2019

Sviatky a dni pracovného pokoja, kedy sa oplatí vziať si v práci voľno a užiť si predĺžený víkend s rodinou.

           19.apríl 2019 Veľký Piatok, deň pracovného pokoja

             1. Máj 2019 (streda)   Sviatok práce  - deň pracovného pokoja

             8. Máj 2019 (streda)   - deň víťazstva nad fašizmom

             5. júl  2019 (piatok)   Sviatok svätého Cyrila a Metoda  - štátny sviatok

          29.august  2019 (štvrtok)   Výročie SNP  štátny sviatok

           1. november (piatok)  Sviatok všetkých svätých - deň pracovného pokoja


  Slovensko sa svojou anjelskou prírodou radí medzi dovolenkové destinácie. V tejto destinácii však určite nebudete mať jazykový problém a cenovo je dostupná pre každého návštevníka. Počas dovolenky na Slovensku prídete do kontaktu s prírodou, o ktorej môžu Turci či Španieli len snívať.

  Prenájom chaty na Slovensku je dobrá alternatíva aktívnej dovolenky strávenej v prírode. Najvhodnejšia voľba dovolenky pre ľudí pracujúcich v kancelárii i pre tých, ktorí majú dlhú pracovnú dobu. Dovolenka na Slovensku je miestom, kde zaručene načerpáte stratenú energiu a dokonale si oddýchnete.

  Ponuka ubytovania na Slovensku je skutočne široká. Práve jarné, letné či jesenné prázdniny sú ako stvorené na prenájom chaty či už v blízkosti lyžiarskeho strediska, chatovej oblasti, v rušnejšej alebo niekde v kľudnejšej odľahlej oblasti hlboko v prírode.

  V Košickom kraji máte mnoho možností ako príjemne stráviť jarné prázdniny. Milovníci lyžiarskych svahov si môžu aktívne zalyžovať v lyžiarskych strediskách ako Jahodná, Kavečany, Ski Park Chlmec alebo lyžiarske stredisko Plejsy. V Košickom kraji má pre Vás CK Kiska Travel pripravené chaty, chalupy, priváty či penzióny na prenájom. 

  Jarné prázdniny v Prešovskom kraji budú určite nezabudnuteľný zážitok. V rúchu prekrásnej tatranskej prírody sa môžete každý deň venovať inej aktivite. Prostredie ako stvorené pre zanietených milovníkov lyžovania, bežkovania, sánkovania či zimnej turistiky. Aj ľudia, ktorí potrebujú načerpať nové sily a energiu, zrelaxovať a oddýchnuť si, môžu využiť skutočne nadštandardné termálne aquaparky ako sú Aquacity Poprad či Tatralandia v Liptovskom Mikuláši. Neváhajte a už teraz si vyberte chaty na prenájom práve z našej ponuky.

   Jarné prázdniny v BanskobystrickomŽilinskom a Trenčianskom kraji môžete stráviť aktívnym športom v rôznych lyžiarskych strediskách – Zuberec či Ski Blanc Ostrý Grúň. Pre dokonalý oddych a relax navštívte kúpele Sliač, termálne kúpalisko Vyhne. Aj milovníci dávnej histórie si prídu na svoje výletom do okolitých múzeí, napr. Múzeum SNP v Banskej Bystrici alebo Slovenské Banské múzeum v Banskej Štiavnici. V Žilinskom kraji môžete zažiť skvelú lyžovačku v Ski Centrum Zázrivá alebo Zóna Snow Makov. Navštíviť Oravské múzeum P. O. Hviezdoslava  či termálne kúpalisko Oravice. V Trenčianskom kraji sa tiež nudiť nebudete. Navštíviť môžete rôzne múzea či termálne kúpaliská. No už aj samotný pobyt na chate je dobrý začiatok príjemne strávených jarných prázdnin v kruhu rodiny, priateľov a známych. Stačí si už len vybrať z našej ponuky ubytovacích zariadení v Banskobystrickom, Žilinskom aj Trenčianskom kraji – najrôznejšie chaty, chalupy, priváty či penzióny na prenájom. 

  O zábavu nebudete mať núdzu ani v Bratislavskom kraji. Okrem okolitých termálnych kúpalísk, môžete navštíviť aj ZOO DinoPark, rôzne múzeá, kiná. Vybehnúť môžete na hrad či kolibu. Aj takzvaní „shopoholici“ si v Bratislavskom kraji prídu na svoje. Nákupných centier je tam skutočne požehnane.  

  Prenájom chaty počas letných prázdnin 2019 je najlepší tip na akýkoľvek výlet. Či už ide o samotný pobyt na chate s rodinou, známymi či priateľmi. Ubytovanie v chate je tiež vhodné pre milovníkov turistiky, prírodných vodných nádrží a jazier a tiež pre fanúšikov letných hudobných festivalov. 

  Počas letných prázdnin si ozaj máte možnosť vyberať z mnohých hudobných festivalov. Medzi Top hudobné festivaly patria  Bažant Pohoda v TrenčíneTop Fest v PiešťanochFun Dohoda v PopradeFun Dohoda v ŽilineFun Dohoda v BojniciachFun Dohoda v Malackách, Orange Music Summer na Duchonke, v Ružinej, na OraveMusic Fest v Bešislávnosti v Terchovej, košické slávnosti vína, vinobranie v Rači, Pezinku a folklórny festival Východná.


  CK Kiska Travel Vám ponúka skutočne širokú ponuku ubytovania na Slovensku.

  TÍM KiskaTravel

  Sme tu pre Vás!


  Vyberte si z našej ponuky ubytovania

  Zdieľajte článok

  Ďalšie články z kategórie TOP ponuka ubytovania

  TMR hotely Vysoké Tatry

  TMR hotely Vysoké Tatry

  13. 11. 2019

  Okúzľujúce miesta a hotely vo Vysokých Tatrách a v Poprade, ktoré sa oplatí navštíviť Tatranská príroda má pre svoje klimatické podmienky na...

  Celý článok
  Dovolenka po celom Slovensku na 4 kolesách

  Dovolenka po celom Slovensku na 4 kolesách

  29. 6. 2019

  Chcete sa zobúdzať každé ráno na inom mieste v rámci Slovenska? Tak ste tu správne! Stačí vám len vlastný karavan. Ale ak ho nemáte, tak si ho kľudne...

  Celý článok


  Vyberte si z našej ponuky ubytovania
  Kategórie

  e-mail Napíšte nám!×