Prihlásiť sa Registrujte sa Pre ubytovateľov
Môj výber

TOP 10 najobľúbenejších objektov našich klientov

4. 4. 2017 | TOP ponuka ubytovania


TOP 1 Apartmánový dom 3595 Veľký Meder

Tento útulný apartmánový dom v tichom prostredí je vyhľadávaný najmä pre svoju polohu, nachádza sa len 150 metrov od obľúbeného strediska Thermal Corvinus Veľký Meder. V objekte sa nachádzajú 3 apartmány s kapacitami od 2 – 4 osôb. Každý apartmán disponuje vlastným kuchynským kútom a sociálnym zariadením.

TOP 2 Rodinný dom 2473 Podhájska

Rodinný dom s celkovou kapacitou 24 osôb. Nachádza sa v príjemnom prostredí len 1 km od známeho strediska Podhájska. Izby sú vybavené nadštandardne, cena taktiež nezaťaží Vás rozpočet na rodinnú dovolenku.

TOP 3 Chata 316 Liptovská Anna

Útulná chatka nachádzajúca sa v nádhernom Liptove, konkrétne v obci Liptovská Anna. Objekt disponuje komplexným zariadením, nachádzajú sa tu dve spálne, obývacia izba a samozrejme kuchyňa. Okolie ponúka množstvo spôsobov využitia voľného času.

TOP 4 Chata 054 Tatranská Štrba

Malebná chatka uprostred tatranskej prírody v krásnej obci Tatranská Štrba je ako stvorená pre pobyt v tomto prostredí. Poloha je priam ideálna – do Vysokých Tatier je to ako na skok. Ak chcete prežiť dovolenku v kruhu rodiny či s priateľmi, toto bude Vaša správna voľba.

TOP 5 Chata 3505 Huty

Krásna chata, krásne prostredie, množstvo možností využitia voľného času formou aktívneho alebo pasívneho oddychu. S maximálnou kapacitou 13 osôb je tento objekt ideálny pre pobyty pre rodiny, priateľov, pre športovo založených či pre milovníkov zimných športov.

TOP 6 Privát 476 Liptovský Michal

Ak je Vašim snom navštíviť počas leta termálne kúpaliská, ubytovanie v tomto priváte bude pre Vás skvelou voľbou. Liptovský Michal je veľmi vyhľadávanou lokalitou, pretože sa nachádza v blízkosti Bešeňovej, ale aj Liptovského Mikuláša. Tento privát disponuje 2 apartmánmi, ktoré svojim návštevníkom zaručujú pokojnú a ničím nerušenú dovolenku s vysokým komfortom.

TOP 7 Chata 2131 Važec

Táto prekrásna chata s tradičnými prvkami zaujme už na prvý pohľad. V obci, kde sa nachádza, máte Vysoké Tatry rovno pod nosom. Važec je obľúbenou lokalitou aj v zimnej sezóne, nachádza sa tu aj lyžiarske stredisko. V letnej sezóne je táto chata vyhľadávaná najmä kvôli turistike vo Vysokých Tatrách, či pre návštevu termálneho kúpaliska v Poprade.

TOP 8 Chata 845 Stratená

Ak chcete navštíviť Slovenský raj a neviete sa rozhodnúť, kde sa ubytovať, tento objekt je pre Vás ako stvorený. Malebná obec Stratená leží v doline a je obklopená mohutnými skalami, ktoré Vám jednoznačne vyrazia dych. Nádherná príroda sa nachádza v celom okolí, v blízkosti sú obľúbené Dedinky a Palcmanská Maša.

TOP 9 Chata 633 Bešeňová

Termálne kúpalisko za rohom, krásne zariadenie, malebné prostredie. V blízkosti sa nachádza prírodné kúpalisko Kalameny či Priehrada Liptovská Mara. Možnosť využitia aj v zime, je tu množstvo lyžiarskych stredísk. Táto chata je v našom rebríčku jednoznačne právom.

TOP 10 Chata 3570 Demänovská dolina

Rebríček nám uzatvára táto útulná chata nachádzajúca sa v krásnom prostredí Demänovskej doliny. Chata má dve izby a maximálnu kapacitu 10 osôb. Pobyt v tomto objekte je jednoznačne vhodný pre rodiny s deťmi, pre mladých, pre športovo založených či pre aktívnu dovolenku.

Je objekt, ktorý Vás oslovil už obsadený? Nevybrali ste si z našej ponuky? Nezúfajte a navštívte našu stránku www.kiskatravel.sk , kde jednoznačne nájdete to čo hľadáte. Široká ponuka chát, penziónov, privátov je tu pre Vás, stačí si len vybrať!

Príjemnú dovolenku Vám želá

Ing. Eva Kisková
Riaditeľka cestovnej kancelárie
KISKA TRAVEL


Vyberte si z našej ponuky ubytovania

Zdieľajte článok

Ďalšie články z kategórie TOP ponuka ubytovania

TOP podujatia na Slovensku

TOP podujatia na Slovensku

27. 2. 2020

TOP podujatia a akcie FEBRUÁR Street Food Park vol. 38 Miesto konania : Bratislava - Stará tržnica Skvelá atmosféra, pouličné jedlo, delikatesy,...

Celý článok
Prázdniny a dni pracovného pokoja

Prázdniny a dni pracovného pokoja

2. 1. 2020

Prinášame Vám prehľad termínov jesenných, vianočných a jarných prázdnin na Slovensku v roku 2020...

Celý článok


Vyberte si z našej ponuky ubytovania
Kategórie

e-mail Napíšte nám!×