Prihlásiť sa Registrujte sa Pre ubytovateľov
Môj výber

V hoteli Jasná je všetko je jasné!

31. 10. 2021 | Zaujímavosti o Slovensku


V hoteli Jasná je všetko je jasné!

 

Nám určite počasie doprialo a mali sme krásny čas v Jasnej, zvolili sme si destináciu Demänovská dolina, hotel Ski and Wellness Družba, ktorý sa nachádza priamo na lyžiarskom svahu. Serpentínová cesta nás konečne doviedla k vytúženému hotelu.

Hotel Druzba vchod

 Zdroj: Kiska Travel

Viem si predstaviť tento komfort v zime sa spustiť na lyžiach priamo z hotela k lanovke. Neoceniteľná výhoda, veď to je  jasné! My sme si však chceli tento rezort obhliadnuť mimo zimnej sezóny. Detské ihrisko nebolo hocijaké, doslova pevnosť. Určite to vaše deti ocenia a aj vy, nakoľko hneď vedľa sa nachádza hotelová reštaurácia kde si môžete vonku posedieť a tých najmenších môžete pozorovať ako objavujú pevnosť.

 

 detske ihrisko hotel Druzba

 Zdroj: Kiska Travel

 Hotelový wellness sa postará aby ste sa odreagovali, zrelaxovali a nadobudli sily na ďalší deň.  Naša štýlová comfort plus izba mala balkón a potešil nás aj výhľad. V izbe nájdete pohodlný župan, papučky a už o pár minút viete byť v príjemnom wellness. Výhodou je, že tam môžu ísť aj deti nakoľko zóna pre dospelých je špeciálne vyhradená a každý si môže vychutnať svoj nerušený relax.

vyhlad jasna

Zdrok: Kiska Travel

Sauny, vírivá vaňa, bazény, masáže, tepidárium, teplý vonkajší bazén s horským výhľadom má svoje čaro. Po dávke relaxu sa ozval hlad, náš pobyt obsahoval wellness a polpenziu, čo sme s radosťou využili. Večera sa nachádzala v Ľudovej reštaurácii kde sme sa mohli občerstviť formou švédskych stolov, vybrať si naozaj bolo z čoho. Reštaurácia bola plná čo v sezóne možno predstavuje ešte viac ľudí ale určite sa všetko dá, keď sa na to pripravíme.

Pri jedle ešte trochu ostaneme, pretože raňajky boli naozaj grand. Prečo? Každý sme si prišli na svoje, počnúc džúsy, káva, kontinentálny výber jedla ako aj varené spolu so špecialitkami, nechali sme sa zlákať a s radosťou sme si vychutnávali každý to svoje, s dúškom skvelej kávy.

Hneď pod hotelom  sa nachádza  lanovka ktorou sa môžete vyviesť až na Chopok. Prípadne ak ste za akúkoľvek výzvu, môžete sa s kopcom popasovať formou ranného behu, alebo joggingu. Obidve dajú zabrať a zanechajú vám príjemnú pamiatku, svalovicu, no našťastie wellness ponúka riešenie ako zvíťaziť nad týmto útokom.

Ak ste zvolili jemnejší tón tak prechádzka k Vrbickému Plesu poteší. V Demänovskej doline sa určite nudiť nebudete, stačí si vybrať  z toho čo „vám brnkne do nosa“, bude to oriešok prechádzky, výlet do jaskyne, alebo turistika? Či už chcete využiť posledné pekné jesenné týždne, alebo len tak vybehnúť na víkend ponúkame vám širokú škálu ubytovania a veríme, že aj vy budete s vašim pobytom spokojní.

Nezabudnite, že vám prispejeme na palivo,  prečo nie veď každá kvapka pomoci poteší.

Zdieľajte článok

Ďalšie články z kategórie Zaujímavosti o Slovensku

Ružomberok Hrabovo

Ružomberok Hrabovo

16. 10. 2021

Ružomberok Hrabovo   https://pixabay.com/   Opäť a opäť široká škála možností. Môžeme byť naozaj hrdí pretože Slovensko má čo ponúknuť...

Celý článok
Mýto pod Ďumbierom

Mýto pod Ďumbierom

29. 9. 2021

Mýto pod Ďumbierom   „Život nie je o počte nádychov, ale o chvíľach, ktoré Vám berú dych.“ Will Smith   Poďte sa s nami...

Celý článok


Kategórie

e-mail Napíšte nám!×