Anmeldung Registration
Meine auswahl

Hotel**** Grandhotel Praha Tatralomnitz

Kode des Objektes: 13    Die Daten wurden aktualisiert: 1. 10. 2023

Frühstück im Preis erhalten

Halbpension im Preis erhalten

Wellness im Objekt

Schwimmbecken im Objekt

Sauna im Objekt

Wirbelbad im Objekt

Hotel**** Grandhotel Praha Tatralomnitz 013 - 114619

Hotel**** Grandhotel Praha Tatralomnitz

Tatralomnitz >> Auf Karte anzeigen Max. 156 Personen

Hotel **** in der Bergumgebung, In der Nähe der Wanderwege, mit der Möglichkeit von: Touristik, Radfahren.

Objektausstattung

 • Restaurant, Bar
 • Terrasse
 • 1 x nevybavená konferenčná miestnosť
 • Seif kostenlos, Verkauf von Souveniren, Presseverkauf, Wäscherei, Bügeln, Fahrradausleih, Skiausleih
 • Internet: Wifi (Netzlose) Verbindung im ganzen Objekt kostenlos
 • Relax, Sport, Unterhaltung und Gesundheit: Wellness von 09:00, Sauna, Wirbelbad, Jacuzzi, Innenbecken, Aussenbecken, offen: 1. Jan. - 31. Dez.
 • Relax, Sport, Unterhaltung und Gesundheit (gegen Gebühr): Massagen
 • Lift: Ja. Rezeption offen 24 St.. Im Hotel kann man mit der Karte bezahlen: Visa, Master card, American Expres, Maestro
 • Parken: im Areal bewacht im Preis erhalten
 • Sicherstellung von Verpflegung.: Halbpension oder Frühstück.

Dienstleistungen im Preis in Aufenthalt: Wellness

Grandhotel Praha ponúka rozsiahle služby, čím chceme prispieť k Vašej úplnej spokojnosti a pohodliu. Okrem nasledovných spomenutých služieb sme pripravení vyjsť v ústrety aj Vašim individuálnym prianiam:

 • room service od 7.00 do 24.00 hod.
 • laundry service – pranie a žehlenie
 • bezdrôtové pripojenie na internet v hoteli aj na izbách
 • požičovňa lyží a bicyklov
 • požičovňa spoločenských hier
 • limousine servis, taxi
 • možnosť parkovania na nestráženej ploche pri hoteli
 • detský kútik
 • domáca tlač
 • skibus v Tatranskej Lomnici zdarma
 • trezor na izbe
 • ubytovanie pre domácich miláčikov

V hoteli má prevádzku aj:

 • stredisková lyžiarska a snowboardová škola
 • požičovňa lyžiarskeho, bežeckého, snowboardového výstroja a doplnkov
 • moderná úschovňa lyžiarskeho a snowboardového výstroja
 • športový obchod so značkovým oblečením a doplnkami

Termine für Ihren Aufenthalt

Anreise von
Abreise bis

Izba Modern

Izby Modern ponúkajú dvojlôžkové izby s modernými prvkami. Výrazné farebné odtiene v kombinácií s drevenými prvkami vám dodajú pocit jedinečnosti na vašom pobyte v Tatrách.

V tejto kategórii sa nachádzajú dvojlôžkové izby s manželskou posteľou, vybrané izby ponúkajú možnosť jednej alebo dvoch prísteliek.

Vybavenie izby:

Vlastná kúpeľňa s vaňou alebo sprchovým kútom, zabudovaný sušič vlasov, župan a papuče na izbe, úložný priestor, satelitná TV a telefón, minibar a trezor, bezplatné WiFi pripojenie na izbe, coffee a tea set (káva, čaj, cukor, smotana, kanvica).

Izba Classic s výhľadom

Izby Classic s výhľadom vám ponúkajú nádherné výhľady a klasické pohodlie s tradičnými secesnými prvkami. Štýlové ubytovanie doplnené kožou, drevom, zlatými doplnkami a krémovými tapetami. Elegantné spojenie secesného dizajnu s čarovným výhľadom tvorí štýlové ubytovanie pre váš nezabudnuteľný pobyt.

K dispozícii sú dvojlôžkové izby, v ktorých je možné pripraviť aj oddelené lôžka na vyžiadanie. V niektorých izbách je možné umiestniť jednu alebo dve prístelky.

Vybavenie izby:

Vlastná kúpeľňa s vaňou alebo sprchovým kútom, zabudovaný sušič vlasov, župan a papuče na izbe, úložný priestor, satelitná TV a telefón, minibar a trezor, bezplatné WiFi pripojenie na izbe, coffee a tea set (káva, čaj, cukor, smotana, kanvica).

Izba Single

Izby Single vám ponúkajú klasické pohodlie s tradičnými secesnými prvkami. Štýlové ubytovanie doplnené kožou, drevom, zlatými doplnkami a krémovými tapetami je elegantným spojením nového sviežeho secesného dizajnu s historickým priestorom nášho hotela.

Vybavenie izby:

Vlastná kúpeľňa so sprchovým kútom, zabudovaný sušič vlasov, župan a papuče na izbe, úložný priestor, satelitná TV a telefón, minibar a trezor, bezplatné WiFi pripojenie na izbe, coffee a tea set (káva, čaj, cukor, smotana, kanvica).

Izba Classic

Izby Classic vám ponúkajú klasické pohodlie s tradičnými secesnými prvkami. Štýlové ubytovanie doplnené kožou, drevom, zlatými doplnkami a krémovými tapetami je elegantným spojením nového sviežeho secesného dizajnu s historickým priestorom nášho hotela.

K dispozícii sú dvojlôžkové izby, v ktorých je možné pripraviť aj oddelené lôžka na vyžiadanie. V niektorých izbách je možné umiestniť jednu alebo dve prístelky.

Vybavenie izby:

Vlastná kúpeľňa s vaňou alebo sprchovým kútom, zabudovaný sušič vlasov, župan a papuče na izbe, úložný priestor, satelitná TV a telefón, minibar a trezor, bezplatné WiFi pripojenie na izbe, coffee a tea set (káva, čaj, cukor, smotana, kanvica).

Apartmán Classic

Apartmán Classic, je vďaka svojmu veľkorysému priestoru ideálnou voľbou pre rodinnú dovolenku či romantický pobyt v Tatrách. Elegantné zlaté doplnky a štýlové detaily s citom vsadené do priestranného apartmánu prinavracajú hotelu niekdajšiu eleganciu a secesný štýl.

V apartmáne je možné umiestniť dve prístelky.

Vybavenie izby:

Vlastnú kúpeľňu s vaňou alebo sprchovým kútom, zabudovaný sušič vlasov, župan a papuče na izbe, obývacia časť s posedením, úložný priestor, satelitná TV a telefón, minibar a trezor, bezplatné WiFi pripojenie na izbe, kávovar s príslušenstvom.

Apartmán Modern

Apartmány modern ponúkajú spojenie tradičných prvkov s moderným prevedením. Výrazné farebné odtiene v kombinácií s drevenými prvkami Vám dodá pocit jedinečnosti na vašom pobyte v Tatrách. Horskú atmosféru a absolútny komfort si môžete užiť v našich luxusných Apartmánoch Modern.

Vybavenie izby:

Kuchynský kút, vlastná kúpeľňa s vaňou alebo sprchovým kútom, zabudovaný sušič vlasov, župan a papuče na izbe, obývacia časť s posedením, úložný priestor, satelitná TV a telefón, minibar a trezor, bezplatné WiFi pripojenie na izbe, kávovar s príslušenstvom.

Kosten vor Ort

 • Kurtaxe.

Aufenthalt mit Haustieren

 • Aufenthalt mit Haustieren: gestattet gegen Gebühr, unabhängig von der Rasse

Weitere Infos

 • Der Aufenthalt begint mit der Ankunft von 15.00 bis 20.00 Uhr am Ankunftstag. Der Aufenthalt endet bis 11.00 Uhr. am Abfahrtstag
 • Eisenbahn 100 m Tatranská Lomnica, Bus 100 m Tatranská Lomnica
 • Die Unterkunft ist geignet: für Familien mit Kindern, für junge Leute, für sportlich begabt, für einen aktiven Urlaub, für einen ungestörten Urlaub. Der Vermieter versteht: slowakisch, deutsch, englisch, polnisch, tschechisch. Netzverbindung: Orange, T-Mobile, O2

Das Objekt befindet sich: Tatralomnitz / Hohe Tatras, Zips, Oste slowakei, Belianske Tatry / Kreis Poprad / Prešovský kraj

Tips für Ausflüge

100 m
Poprad - Veľký Slavkov - Nová Lesná - Pod lesom - Dolný Smokovec - Starý Smokovec prestup - Pekná Vyhliadka - Horný Smokovec - Tatranská Lesná - Stará Lesná - Tatranská Lomnica a späť

5 km Skalnaté Pleso
Gebirgssee, Sternwarte, Kabinenbahn zur Lomnitzaspitze.

6 km Veľká Lomnica
Golf Resort Black Stork - Veľká Lomnica - 27 Loch Golfplatz.

9 km Hrebienok
Touristischer Ausgangspunkt Tatra Nationalpark: Fußwanderung, Standseilbahn.

11 km
Belianska Tropfsteinhöhle - Tatra Nationalpark, Lehrweg.

16 km Aquacity Poprad
Thermalbad: 5 x Schwimmbecken, Tobogans, Massagenbecken, Schwimmbecken, Dampfsauna, Sauna, Vitalwelt, Fittness, Massage, Nachtsbaden, Voleyballplatz, Tischtennis, Solarium, Minigolf. Hohe Tatras

17 km Vrbov
Thermalbad: Schwimmbecken, Tobogan, Voleyballplatz. See, Angeln, Kahnfahrt.

17 km Poprad
untertatraner Gebiet - Zentrum, Kirche, Glockenhaus, Galerie, untertatraner Museum, Radsport.

Skizentren

500 m Ski resort Tatranská Lomnica
2 x Gondelbahn, 1 x Sesselbahn, 5 x Skilift, Kinder Skilift, 6 x Skipiste, die längste Skipiste 3, 2km, Kunstschnee, Abendsskilauf, Möglichkeiten für Skialpinismus.

5 km Tatranská Lomnica - Skalnaté Pleso
Tatranská Lomnica - Skalnaté Pleso - 1 x Lift, 2 x Sesselbahn, 2 x Gondelbahn, 8 600 m Skipisten.

7 km Greguška SKI - Dolný Smokovec
2 x Skilift, Kinder Skilift, der längste Skilift 400m, 1 x Skipiste, Abendsskilauf, Kunstschnee.

9 km Starý Smokovec - Hrebienok
Standseilbahn, 6 x Skilift, Kinder Skilift, 6 x Skipiste, die längste Skipiste 2, 35km, Kunstschnee, Abendsskilauf, Skikindergarten, Ausleih von Skiaurüstung, Schlittenausleih, Schlittenbahn, Möglichkeiten für Skialpinismus.

20 km Ždiar - Strednica
9 x Skilift, Kinder Skilift, der längste Skilift 470m, 7 x Skipiste, Kunstschnee, Abendsskilauf, Skischule, Skikindergarten, Skiservis, Ausleih von Skiaurüstung.


Zeige den Weg von:
bis:


 Unterkunftseinrichtung  Besetzt unterkunftseinrichtungUnterkunftspreisliste
Saison Mietzeitraum Info Preis Typ
24 x Doppelzimmer Klassik + 1 x Zusatzbett: 
(1 x Ehebett, 1 x Zustellbett ), Eigenes Badezimmer im Zimmer (Badewanne oder Duschecke, Waschbecken, Toilette im Badezimmer), Fernseher+SAT, Minibar, Seif kostenlos
20 x Doppelzimmer De lux + 1 x Zusatzbett: 
(1 x Ehebett, 1 x Zustellbett ), Eigenes Badezimmer im Zimmer (Badewanne oder Duschecke, Waschbecken, Toilette im Badezimmer), Fernseher+SAT, Telephon, Minibar, Seif kostenlos
5 x Appartement Klassik: 
1 x Doppelzimmer (1 x Verbindene oder getrennte Betten), Telephon, Minibar, Seif kostenlos, + 2 x Zusatzbett (2 x Zustellbett ), Gesellschaftsraum (Fernseher+SAT, Sitzung), Badezimmer (Duschecke, Badewanne, Toilette im Badezimmer, Waschbecken)
1 x Appartement De lux: 
1 x Doppelzimmer + 2 x Zusatzbett (1 x Ehebett, 2 x Zustellbett ), Fernseher+SAT, Telephon, Minibar, Seif kostenlos, Gesellschaftsraum (Sitzung, Kamin), Badezimmer (Massagenduschecke, Toilette im Badezimmer, Waschbecken)
Verpflegung
Ganzjährlich FrühstückKosten vor OrtPerson/Tag
Ganzjährlich HalbpensionKosten vor OrtPerson/Tag


Oktober 2023
PoUtStŠtPiSoNe
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031 
November 2023
PoUtStŠtPiSoNe
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930 
Dezember 2023
PoUtStŠtPiSoNe
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Januar 2024
PoUtStŠtPiSoNe
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031 
Februar 2024
PoUtStŠtPiSoNe
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
26272829 
März 2024
PoUtStŠtPiSoNe
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
April 2024
PoUtStŠtPiSoNe
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930 
Mai 2024
PoUtStŠtPiSoNe
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 
Juni 2024
PoUtStŠtPiSoNe
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
Juli 2024
PoUtStŠtPiSoNe
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031 
August 2024
PoUtStŠtPiSoNe
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031 
September 2024
PoUtStŠtPiSoNe
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30 
 Obsadené   Čiastočne obsadené  
GESAMTBEWERTUNG
4.7/5
Wir bringen Ihnen die Bewertungen unserer Kunden.

Anzahl der Bewertungen: 435
Lenka

Krásne ubytovanie, pekne a funkčne vybavená izba, chutné raňajky, dobrý wellness, príjemný personál. Užili sme si lanovky a aquaparky od TMR, ktoré sme mali v cene.

4. 9. 2023
5
Juraj

Veľmi chutné a luxusné jedlo počas celého pobytu a tak isto veľmi príjemný a ochotný personál. Hotel bol pekný čistý upravovaný a nadmieru spokojný s ubytovaním v tomto hotely

3. 9. 2023
5
Jozef

Vyborna polpenzia a krasny secesny hotel.

28. 8. 2023
5
Dagmar

Milý personál, nádherný wellness, krásne izby aj hotelový interiér, absolútna spokojnosť.

20. 2. 2023
4
PETRA

Krasny hotel, vkusne zariadene a ciste izby. Uzasne jedlo, bohaty vyber jedal pocas ranajok aj vecere. Potesili zadarmo lanovky a aquaparky ako bonus k pobytu. Jedine vyhrady ku welness centru. Voda vo vnutornom bazene studena, max.22 stupnov aj ked uvadzali 28. Vonkajsi bazen prave rekonstruovali co sme sa dozvedeli az po zakupeni pobytu.

28. 11. 2022
5
Ivana

Krásne čisté veľké izby všetko bolo v poriadku, velka spokojnosť.

1. 11. 2022
5
Lukáš

Výborné jedlo, najochotnejšia obsluha akú som v SR a ČR mal možnosť vyskúšať a krásne večery s fantastickým klavíristom a prostredím. Ale k izbe - v kuchyni odlomená ovládacia páka umývadlovej batérie, v kúpeľni je sprcha vo vani veľmi blízko steny a pri sprchovaní sa opieram o stenu a celkovo vodovodné batérie sú zlé... Ale určite sa vrátime a skontrolujeme si to :-). Krásny víkend za nami!

5
Martina

Po kazdej stranke vysoka kvalita

5
Jaroslav

5
Daniela

Maximalna spokojnost so vsetkymi sluzbami, nemame co vytknut.

5
Jana

Veľmi pekné, čisté, ústretový personál, splnilo očakávania. Odporúčam

5
Daniel

Super, pridem zas.

4
Alexandra

5
Vladimír

Spokojnosť s hotelom.

4
Lenka

Historická budova hotela je nádherná, personál maximálne milý a ústretový, izby každý deň upratané. Ako negatívum hodnotíme wellness, na tri vnútorné sauny jedna sprcha je naozaj málo, po saune sa čakalo v rade na sprchu, potom sme radšej využívali vonkajšiu saunu. Ľudia sa častokrát saunovali zabalení v plachte ktorú by si mali dať pod seba, všetci nahé nohy na laviciach. Najhoršie bola na tom oddychová miestnosť, lehátka obsadené uterákmi ľudí ktorí tam aj pol hodinu neboli, človek si nemá kde odpočinúť po saune, resp. musí odkladať cudzie veci. Aj keď je to skôr chyba samotných návštevníkov nebolo by odveci upozorniť ľudí na princípy saunovania a na to ze na svoje osobné veci majú všade vešiaky a police. V iných wellnessoch je bežné keď personál kontroluje a upozorňuje ľudí ktorí nemajú plachtu v saune pod všetkými časťami svojho tela. Podlahy fínskych sáun nie su obložené drevom neviem z akého dôvodu, tie kroky po rozpálených kachličkách keď človek zlezie zhora pri odchode zo sauny sú naozaj nepríjemné. Plus sa samozrejme sa nedá sedieť na najnižšej polici v saune štýlom že by ste chceli mať nohy na podlahe. Tieto veci nám znepríjemnili inak krásny pobyt, obzvlášť keď počasie vôbec nevyjde a človek si chce užiť aspoň ten wellness.

5
Anna

5
Aneta

Maximálna spokojnosť, odporúčam.

5
Ivan

Perfektné!
Úplná spokojnosť, odporúčam.

5
Lukáš

Vynikajúci pobyt opäť raz! Hotel má právom 4*, ponúka výborné služby, krásny wellness a priam zážitkovú kuchyňu. Užili sme si večerné posedenie v Grand Lounge Bare s hudbou huslistu či klaviristu, pri kvalitných vínach či inom drinku. Proste skvelé!

5
Beata

Vyborne ubytovanie s krasnym wellnessom a lanovkami v cene ubytovania, pacili sa nam aj saunove precedury v ramci hoteloveho programu.

5
Simona

Dobrá poloha hotela, výborné jedlo vo forme švédskych stolov, krásny welness. Milí a ochotní personál.

5
Kristián

Vyborny hotel a este vybornejsi personal. Vrelo doporucujem kazdemu.....

5
Ivan

Ubytovanie bez chýb - maximálna spokojnosť.
Personál maximálne úslužní.
Stravovanie perfektné aj v čase pandémie.

5
Adriána

5
Marek

5
Marek

5
Maria

5
Dávid

4
Ingrid

Celkový pobyt bol v poriadku, užili sme si ho ako sa patrí ale mám výhrady k upratovaniu. 3dni nikto neprišiel nám upratať (hlavne vyhodiť koše) a keďže mám 2ročnu dcéru použité plienky už riadne smrdeli po 3dňoch v izbe. Musela som sama nahanát upratovačky po hotely, aby k nám niekto zašiel a veci dal do poriadku. Tiež hotel bol plný čo je ok, ale nezvládali to s umiestnením ľudí pri raňajkách, žiadne voľne miesta, ľudia museli čakať kým sa niečo uvoľní alebo hľadať miesta vo vestibule doniesť si rańajky tam.
Celkovo však dovolenka dopadla dobre a sme spokojní a zrelaxovaní.

5
Dominik

Krasny hotel v este krajsom prostredi. Sluzby su na velmi vysokej urovni a personal je velmi mily a vychadza v ustrety. Jedlo bolo uzasne, rovnako bazen, wellness a taktiez aj masaz bola velmi dobra, len sa treba poriadne skoro objednat. Parkovanie taktiez uplne bez problemov.

5
Ľubica

S ubytovaním aj službami som bola veľmi spokojná, pobyt prebehol v poriadku a užili sme si ho.

4
Richard

Predrazeny hotel, sluzby aj lokalita OK ale ceny su uplne ustrelene aj pre cloveka z BA. Videli sme stacilo...

5
Lucia

Vynikajuce

3
Michaela

Pozitiva:
- poloha
- vybavenie izby
- celotelovy piling (za extra priplatok)
- degustacia vina (za extra priplatok)
- bohate ranajky
- velmi ustretovi a usmievavi zamestnanci

Negativa:
- starsia kupelna
- preplneny wellness (absolutne ziadna kontrola nad tym, ze nieko pride a zablokuje lehatka na cely den, aj ked tam nie je)
- malickosti, ktore by mali byt v 4* hoteli dotiahnute ako to, ze drziak na pohare vo welnesse padal zo steny, hlavica sprchy na izbe bola hrdzava, vonkajsi bazen bol nefunkcny...
- vecere formou bufetu boli velmi slabe co sa tyka kvality jedla - kacacie prsia ci koleno uplne vysusene, studene rezne,..

Dost casto cestujem a nemyslim si, ze sluzby boli na urovni 4* hotela. Dufam, ze hotel v ramci pripravy na sezonu niektore nedostatky odstrani.

4
Lucia

Ubytovanie ma rozhodne svoju atmosferu. Uzasne prostredie, ranajky, vecere vsetko na urovni. Jedine saunovy svet je podla mna na taku uroven hotela dost nezaujimavy. Izby krasne, personal mily, dokonca ani ceny nie su nejake odstrasujuce. Boli sme tam 3 noci, z toho 1 veceru sme mali s Grand Hotely Smokovec, koli prebiehajucej konferencii v hotely Praha. Vobec to vsak nevadilo, kedze kvalita jedla bola obdobna a dokonca nas tam zaviezol a vyzdvihol sofer. Takze sme aspon vyskusali ako varia :)

5
Ing. Martin

Veľmi milý personál a služby na vysokej úrovni. Izba bola krásna a čistá.

4
Martin

Krasne prostredie, skvely wellness, perfektna strava, mily, ustretovy, usluzny personal, jedine negativum bol cigaretovy dym na chodbe, ktory bol citit aj na izbe, ale bolo to zrejme v dosledku vacsej koncentracie ludi kvoli svadbe, ktora pocas pobytu prebiehala, ale vobec sme ju ako ubytovani ani nepostrehli, ziaden hluk, prave naopak detom sa to ozvlastnenie pacilo. Dakujeme :)

5
Martina

Toto zariadenie vrelo odporúčame. S manželom sme tu strávili krásne 3 dni. Personál sa správal veľmi milo. Izby veľmi pekné s dobrým vybavením. Taktiež wellness môžem pochváliť, nie moc veľký ale nájdete tam bazén na plávanie, vírivku a 4 sauny. Radi sa do hotela opäť vrátime.

4
Peter

Dobry den boli sme spokojny zo všetkým.Ubytovanie a wellness velmi pekne az na večere te boli malo zohriate takpovediac len letne

3
Jozef

Bol som uz treti rok po sebe v Grand Hoteli... avsak tretikrat kritizujem niektore elementarne sluzby, ktore som zazil v inych stvorhviezdickovych hoteloch ako lepsie. Wellness v Tatrach by som ocakaval otvoreny... ak nie do 22.00 tak aspon 21.30. Taktiez bar vo wellnesse podobne ako minuly rok z vacsiny nefunkcny. Skoda. Dalsi rok v Tatrach uz navstivim iny hotel... napriek tomu, ze tento hotel ma svoje historicke caro.

P.S. Kuchyna bola naozaj dobra... podobne aj minule roky.

5
Hana

5
Tatiana

Vyborna komunikacia s cestovnou kancelariou, rychle odpovede, perfektne ubytovanie, servis na urovni

5
Matej

Termine für Ihren Aufenthalt

Anreise von
Abreise bis

Izba Modern

Izby Modern ponúkajú dvojlôžkové izby s modernými prvkami. Výrazné farebné odtiene v kombinácií s drevenými prvkami vám dodajú pocit jedinečnosti na vašom pobyte v Tatrách.

V tejto kategórii sa nachádzajú dvojlôžkové izby s manželskou posteľou, vybrané izby ponúkajú možnosť jednej alebo dvoch prísteliek.

Vybavenie izby:

Vlastná kúpeľňa s vaňou alebo sprchovým kútom, zabudovaný sušič vlasov, župan a papuče na izbe, úložný priestor, satelitná TV a telefón, minibar a trezor, bezplatné WiFi pripojenie na izbe, coffee a tea set (káva, čaj, cukor, smotana, kanvica).

Izba Classic s výhľadom

Izby Classic s výhľadom vám ponúkajú nádherné výhľady a klasické pohodlie s tradičnými secesnými prvkami. Štýlové ubytovanie doplnené kožou, drevom, zlatými doplnkami a krémovými tapetami. Elegantné spojenie secesného dizajnu s čarovným výhľadom tvorí štýlové ubytovanie pre váš nezabudnuteľný pobyt.

K dispozícii sú dvojlôžkové izby, v ktorých je možné pripraviť aj oddelené lôžka na vyžiadanie. V niektorých izbách je možné umiestniť jednu alebo dve prístelky.

Vybavenie izby:

Vlastná kúpeľňa s vaňou alebo sprchovým kútom, zabudovaný sušič vlasov, župan a papuče na izbe, úložný priestor, satelitná TV a telefón, minibar a trezor, bezplatné WiFi pripojenie na izbe, coffee a tea set (káva, čaj, cukor, smotana, kanvica).

Izba Single

Izby Single vám ponúkajú klasické pohodlie s tradičnými secesnými prvkami. Štýlové ubytovanie doplnené kožou, drevom, zlatými doplnkami a krémovými tapetami je elegantným spojením nového sviežeho secesného dizajnu s historickým priestorom nášho hotela.

Vybavenie izby:

Vlastná kúpeľňa so sprchovým kútom, zabudovaný sušič vlasov, župan a papuče na izbe, úložný priestor, satelitná TV a telefón, minibar a trezor, bezplatné WiFi pripojenie na izbe, coffee a tea set (káva, čaj, cukor, smotana, kanvica).

Izba Classic

Izby Classic vám ponúkajú klasické pohodlie s tradičnými secesnými prvkami. Štýlové ubytovanie doplnené kožou, drevom, zlatými doplnkami a krémovými tapetami je elegantným spojením nového sviežeho secesného dizajnu s historickým priestorom nášho hotela.

K dispozícii sú dvojlôžkové izby, v ktorých je možné pripraviť aj oddelené lôžka na vyžiadanie. V niektorých izbách je možné umiestniť jednu alebo dve prístelky.

Vybavenie izby:

Vlastná kúpeľňa s vaňou alebo sprchovým kútom, zabudovaný sušič vlasov, župan a papuče na izbe, úložný priestor, satelitná TV a telefón, minibar a trezor, bezplatné WiFi pripojenie na izbe, coffee a tea set (káva, čaj, cukor, smotana, kanvica).

Apartmán Classic

Apartmán Classic, je vďaka svojmu veľkorysému priestoru ideálnou voľbou pre rodinnú dovolenku či romantický pobyt v Tatrách. Elegantné zlaté doplnky a štýlové detaily s citom vsadené do priestranného apartmánu prinavracajú hotelu niekdajšiu eleganciu a secesný štýl.

V apartmáne je možné umiestniť dve prístelky.

Vybavenie izby:

Vlastnú kúpeľňu s vaňou alebo sprchovým kútom, zabudovaný sušič vlasov, župan a papuče na izbe, obývacia časť s posedením, úložný priestor, satelitná TV a telefón, minibar a trezor, bezplatné WiFi pripojenie na izbe, kávovar s príslušenstvom.

Apartmán Modern

Apartmány modern ponúkajú spojenie tradičných prvkov s moderným prevedením. Výrazné farebné odtiene v kombinácií s drevenými prvkami Vám dodá pocit jedinečnosti na vašom pobyte v Tatrách. Horskú atmosféru a absolútny komfort si môžete užiť v našich luxusných Apartmánoch Modern.

Vybavenie izby:

Kuchynský kút, vlastná kúpeľňa s vaňou alebo sprchovým kútom, zabudovaný sušič vlasov, župan a papuče na izbe, obývacia časť s posedením, úložný priestor, satelitná TV a telefón, minibar a trezor, bezplatné WiFi pripojenie na izbe, kávovar s príslušenstvom.

Hotel**** Grandhotel Praha Tatralomnitz 013 - 114619
Hotel**** Grandhotel Praha Tatralomnitz 013 - 114606
Hotel**** Grandhotel Praha Tatralomnitz 013 - 114621


Hotel**** Grandhotel Praha Tatralomnitz 013 - 114620
Hotel**** Grandhotel Praha Tatralomnitz 013 - 114618
Hotel**** Grandhotel Praha Tatralomnitz 013 - 114617


Hotel**** Grandhotel Praha Tatralomnitz 013 - 114613
Hotel**** Grandhotel Praha Tatralomnitz 013 - 114615
Hotel**** Grandhotel Praha Tatralomnitz 013 - 114614


Hotel**** Grandhotel Praha Tatralomnitz 013 - 114612
Hotel**** Grandhotel Praha Tatralomnitz 013 - 114611
Hotel**** Grandhotel Praha Tatralomnitz 013 - 114610


Hotel**** Grandhotel Praha Tatralomnitz 013 - 114609
Hotel**** Grandhotel Praha Tatralomnitz 013 - 114608
Hotel**** Grandhotel Praha Tatralomnitz 013 - 114607


Hotel**** Grandhotel Praha Tatralomnitz 013 - 114616
Hotel**** Grandhotel Praha Tatralomnitz 013 - 114605
Hotel**** Grandhotel Praha Tatralomnitz 013 - 114604


Hotel**** Grandhotel Praha Tatralomnitz 013 - 114603
Hotel**** Grandhotel Praha Tatralomnitz 013 - 114602
Hotel**** Grandhotel Praha Tatralomnitz 013 - 114601


Hotel**** Grandhotel Praha Tatralomnitz 013 - 114600
Hotel**** Grandhotel Praha Tatralomnitz 013 - 114599
Hotel**** Grandhotel Praha Tatralomnitz 013 - Doppelzimmer Klassik + 1 x Zusatzbett:  (1 x Ehebett, 1 x Zustellbett ), Eigenes Badezimmer im Zimmer (Badewanne oder Duschecke, Waschbecken, Toilette im Badezimmer), Fernseher+SAT, Minibar, Seif kostenlos


Hotel**** Grandhotel Praha Tatralomnitz 013 - Doppelzimmer Klassik + 1 x Zusatzbett:  (1 x Ehebett, 1 x Zustellbett ), Eigenes Badezimmer im Zimmer (Badewanne oder Duschecke, Waschbecken, Toilette im Badezimmer), Fernseher+SAT, Minibar, Seif kostenlos
Hotel**** Grandhotel Praha Tatralomnitz 013 - Doppelzimmer Klassik + 1 x Zusatzbett:  (1 x Ehebett, 1 x Zustellbett ), Eigenes Badezimmer im Zimmer (Badewanne oder Duschecke, Waschbecken, Toilette im Badezimmer), Fernseher+SAT, Minibar, Seif kostenlos
Hotel**** Grandhotel Praha Tatralomnitz 013 - Doppelzimmer De lux + 1 x Zusatzbett:  (1 x Ehebett, 1 x Zustellbett ), Eigenes Badezimmer im Zimmer (Badewanne oder Duschecke, Waschbecken, Toilette im Badezimmer), Fernseher+SAT, Telephon, Minibar, Seif kostenlos


Hotel**** Grandhotel Praha Tatralomnitz 013 - Doppelzimmer De lux + 1 x Zusatzbett:  (1 x Ehebett, 1 x Zustellbett ), Eigenes Badezimmer im Zimmer (Badewanne oder Duschecke, Waschbecken, Toilette im Badezimmer), Fernseher+SAT, Telephon, Minibar, Seif kostenlos
Hotel**** Grandhotel Praha Tatralomnitz 013 - Doppelzimmer De lux + 1 x Zusatzbett:  (1 x Ehebett, 1 x Zustellbett ), Eigenes Badezimmer im Zimmer (Badewanne oder Duschecke, Waschbecken, Toilette im Badezimmer), Fernseher+SAT, Telephon, Minibar, Seif kostenlos
Hotel**** Grandhotel Praha Tatralomnitz 013 - Doppelzimmer De lux + 1 x Zusatzbett:  (1 x Ehebett, 1 x Zustellbett ), Eigenes Badezimmer im Zimmer (Badewanne oder Duschecke, Waschbecken, Toilette im Badezimmer), Fernseher+SAT, Telephon, Minibar, Seif kostenlos


Hotel**** Grandhotel Praha Tatralomnitz 013 - Doppelzimmer De lux + 1 x Zusatzbett:  (1 x Ehebett, 1 x Zustellbett ), Eigenes Badezimmer im Zimmer (Badewanne oder Duschecke, Waschbecken, Toilette im Badezimmer), Fernseher+SAT, Telephon, Minibar, Seif kostenlos
Hotel**** Grandhotel Praha Tatralomnitz 013 - Doppelzimmer De lux + 1 x Zusatzbett:  (1 x Ehebett, 1 x Zustellbett ), Eigenes Badezimmer im Zimmer (Badewanne oder Duschecke, Waschbecken, Toilette im Badezimmer), Fernseher+SAT, Telephon, Minibar, Seif kostenlos
Hotel**** Grandhotel Praha Tatralomnitz 013 - Appartement Klassik: 1 x Doppelzimmer (1 x Verbindene oder getrennte Betten), Telephon, Minibar, Seif kostenlos, + 2 x Zusatzbett (2 x Zustellbett ), Gesellschaftsraum (Fernseher+SAT, Sitzung), Badezimmer (Duschecke, Badewanne, Toilette im Badezimmer, Waschbecken)


Hotel**** Grandhotel Praha Tatralomnitz 013 - Appartement Klassik: 1 x Doppelzimmer (1 x Verbindene oder getrennte Betten), Telephon, Minibar, Seif kostenlos, + 2 x Zusatzbett (2 x Zustellbett ), Gesellschaftsraum (Fernseher+SAT, Sitzung), Badezimmer (Duschecke, Badewanne, Toilette im Badezimmer, Waschbecken)
Hotel**** Grandhotel Praha Tatralomnitz 013 - Appartement Klassik: 1 x Doppelzimmer (1 x Verbindene oder getrennte Betten), Telephon, Minibar, Seif kostenlos, + 2 x Zusatzbett (2 x Zustellbett ), Gesellschaftsraum (Fernseher+SAT, Sitzung), Badezimmer (Duschecke, Badewanne, Toilette im Badezimmer, Waschbecken)
Hotel**** Grandhotel Praha Tatralomnitz 013 - Appartement Klassik: 1 x Doppelzimmer (1 x Verbindene oder getrennte Betten), Telephon, Minibar, Seif kostenlos, + 2 x Zusatzbett (2 x Zustellbett ), Gesellschaftsraum (Fernseher+SAT, Sitzung), Badezimmer (Duschecke, Badewanne, Toilette im Badezimmer, Waschbecken)


Hotel**** Grandhotel Praha Tatralomnitz 013 - Appartement Klassik: 1 x Doppelzimmer (1 x Verbindene oder getrennte Betten), Telephon, Minibar, Seif kostenlos, + 2 x Zusatzbett (2 x Zustellbett ), Gesellschaftsraum (Fernseher+SAT, Sitzung), Badezimmer (Duschecke, Badewanne, Toilette im Badezimmer, Waschbecken)
Hotel**** Grandhotel Praha Tatralomnitz 013 - Appartement Klassik: 1 x Doppelzimmer (1 x Verbindene oder getrennte Betten), Telephon, Minibar, Seif kostenlos, + 2 x Zusatzbett (2 x Zustellbett ), Gesellschaftsraum (Fernseher+SAT, Sitzung), Badezimmer (Duschecke, Badewanne, Toilette im Badezimmer, Waschbecken)
Hotel**** Grandhotel Praha Tatralomnitz 013 - Appartement Klassik: 1 x Doppelzimmer (1 x Verbindene oder getrennte Betten), Telephon, Minibar, Seif kostenlos, + 2 x Zusatzbett (2 x Zustellbett ), Gesellschaftsraum (Fernseher+SAT, Sitzung), Badezimmer (Duschecke, Badewanne, Toilette im Badezimmer, Waschbecken)


Hotel**** Grandhotel Praha Tatralomnitz 013 - Appartement Klassik: 1 x Doppelzimmer (1 x Verbindene oder getrennte Betten), Telephon, Minibar, Seif kostenlos, + 2 x Zusatzbett (2 x Zustellbett ), Gesellschaftsraum (Fernseher+SAT, Sitzung), Badezimmer (Duschecke, Badewanne, Toilette im Badezimmer, Waschbecken)
Hotel**** Grandhotel Praha Tatralomnitz 013 - Appartement Klassik: 1 x Doppelzimmer (1 x Verbindene oder getrennte Betten), Telephon, Minibar, Seif kostenlos, + 2 x Zusatzbett (2 x Zustellbett ), Gesellschaftsraum (Fernseher+SAT, Sitzung), Badezimmer (Duschecke, Badewanne, Toilette im Badezimmer, Waschbecken)
Hotel**** Grandhotel Praha Tatralomnitz 013 - Appartement De lux: 1 x Doppelzimmer + 2 x Zusatzbett (1 x Ehebett, 2 x Zustellbett ), Fernseher+SAT, Telephon, Minibar, Seif kostenlos, Gesellschaftsraum (Sitzung, Kamin), Badezimmer (Massagenduschecke, Toilette im Badezimmer, Waschbecken)


Hotel**** Grandhotel Praha Tatralomnitz 013 - Appartement De lux: 1 x Doppelzimmer + 2 x Zusatzbett (1 x Ehebett, 2 x Zustellbett ), Fernseher+SAT, Telephon, Minibar, Seif kostenlos, Gesellschaftsraum (Sitzung, Kamin), Badezimmer (Massagenduschecke, Toilette im Badezimmer, Waschbecken)
Hotel**** Grandhotel Praha Tatralomnitz 013 - Appartement De lux: 1 x Doppelzimmer + 2 x Zusatzbett (1 x Ehebett, 2 x Zustellbett ), Fernseher+SAT, Telephon, Minibar, Seif kostenlos, Gesellschaftsraum (Sitzung, Kamin), Badezimmer (Massagenduschecke, Toilette im Badezimmer, Waschbecken)
Hotel**** Grandhotel Praha Tatralomnitz 013 - Appartement De lux: 1 x Doppelzimmer + 2 x Zusatzbett (1 x Ehebett, 2 x Zustellbett ), Fernseher+SAT, Telephon, Minibar, Seif kostenlos, Gesellschaftsraum (Sitzung, Kamin), Badezimmer (Massagenduschecke, Toilette im Badezimmer, Waschbecken)


Hotel**** Grandhotel Praha Tatralomnitz 013 - Appartement De lux: 1 x Doppelzimmer + 2 x Zusatzbett (1 x Ehebett, 2 x Zustellbett ), Fernseher+SAT, Telephon, Minibar, Seif kostenlos, Gesellschaftsraum (Sitzung, Kamin), Badezimmer (Massagenduschecke, Toilette im Badezimmer, Waschbecken)
Hotel**** Grandhotel Praha Tatralomnitz 013 - Appartement De lux: 1 x Doppelzimmer + 2 x Zusatzbett (1 x Ehebett, 2 x Zustellbett ), Fernseher+SAT, Telephon, Minibar, Seif kostenlos, Gesellschaftsraum (Sitzung, Kamin), Badezimmer (Massagenduschecke, Toilette im Badezimmer, Waschbecken)
Hotel**** Grandhotel Praha Tatralomnitz 013 - api1


Hotel**** Grandhotel Praha Tatralomnitz 013 - api2
Hotel**** Grandhotel Praha Tatralomnitz 013 - api3
Hotel**** Grandhotel Praha Tatralomnitz 013 - api4


Hotel**** Grandhotel Praha Tatralomnitz 013 - api5
Hotel**** Grandhotel Praha Tatralomnitz 013 - api6
Hotel**** Grandhotel Praha Tatralomnitz 013 - api7


Hotel**** Grandhotel Praha Tatralomnitz 013 - api8
Hotel**** Grandhotel Praha Tatralomnitz 013 - api9
Hotel**** Grandhotel Praha Tatralomnitz 013 - api10


Hotel**** Grandhotel Praha Tatralomnitz 013 - api11
Hotel**** Grandhotel Praha Tatralomnitz 013 - api12
Hotel**** Grandhotel Praha Tatralomnitz 013 - api13