Login Registration
My choice

Cottage Liptovský Mikuláš

Code of the property: 506    Dates updated: 1. 10. 2023

Breakfast the price includes

Cottage Liptovský Mikuláš 506 - 115725

Cottage Liptovský Mikuláš

Liptovský Mikuláš >> Show on the map max. 130 persons

Cottage near a thermal swimming pool (200 m from the thermal pool Aquapark Tatralandia - Liptovský Mikuláš), in a recreation resort, with the option of: hiking, cycling, Swimming.

Objectfurnishing

 • The property is fenced: no
 • Parking: next to the property

Services included in the price: unlimited access to outdoor pools (during working hours), unlimited access to indoor pools (during working hours), wellness

To guarantee maximum comfort to all of you, we are ready to meet your individual wishes in addition to the services listed below:

 • sports equipment rental at the reception
 • board game rental at the reception
 • bowling
 • tennis court, sports grounds and playgrounds
 • fire rings and grills
 • kid’s equipment available to borrow on demand at the reception
 • ski bus during the winter season.

 

The kids friendly hotel concept includes the following services for kids of all age groups:

 • kid’s corner with Montessori toys
 • playgrounds and sports grounds for kids
 • kid’s TVs with fairytales
 • board games for all kids including the smallest ones
 • sports equipment
 • billiards, table football and air hockey for kids
 • activities for all kids on selected days
 • kid’s cosmetics in the cottage 1x holiday after arrival
 • kid’s bathrobes on demand at the reception – applies to Deluxe suites and cottages.

Plus the following FREE OF CHARGE for hotel guests:

 • access to the water park 15 minutes before the official morning opening time
 • self-service ice cream buffet for kids at dinner time*
 • “beach” towel exchange in the Tatry Motion shop next to the reception.

*Saunas are included only for Gopass card holders who use their registered Gopass cards when booking and show them when checking in or register for Gopass when checking in and who also book online through www.gopass.travel, www.tmrhotels.com or through the tmrhotels reservation department by phone or by email.

** applies only to clients with purchased half-board

Date of your stay

Day of arrival
Day of departure

Chatka B (3+1)

Relax, pohoda a pekné prostredie... To všetko na vás čaká pri ubytovaní v chatke počas vašej dovolenky. Chatky B sú samostatne stojace chatky, vďaka čomu si môžete dopriať viac súkromia. Každá chatka má svoju letnú terasu s dreveným nábytkom. Pohodlne sa usaďte na terase a vychutnávajte si šálku kávy či skvelé raňajky :) Pravú dovolenku ako na chate s rodinou a priateľmi si užijete v Holiday Village Tatralandii.

V jednopodlažnej chatke nájdete spoločenskú miestnosť so sedacou súpravou, ktorá slúži ako prístelka. K dispozícii máte aj plne vybavenú kuchyňu a kúpeľňu. V spálni je umiestnená manželská posteľ, samostatné lôžko a skriňa.


Vybavenie izby

Spoločenská miestnosť s posedením (niektoré s krbom), TV so satelitným príjmom, telefón, plne vybavený kuchynský kút s chladničkou, rýchlovarnou kanvicou a mikrovlnou rúrou, kúpeľňu s WC a sprchovým kútom, V chatke je plne funkčné elektrické kúrenie, ktoré môžete využívať počas celého roka. Ubytovaným hosťom poskytujeme posteľnú bielizeň, osušky a uteráky.

Chatka C (7+1)

Pohodlné ubytovanie pri vodnom parku bez kompromisov, ideálne pre väčšie rodiny a skupiny. V chatkách C si môže dopriať pohodlie celá rodina. Ide o samostatne stojace chatky s letnou terasou s dreveným nábytkom, vďaka čomu si užijete súkromie, ticho a dokonalý relax. Priestranná chatka so 7 lôžkami je ideálna pre rodinnú dovolenku aj pre pobyt s priateľmi.

V chatke na prízemí nájdete spoločenskú miestnosť so sedacou súpravou, ktorá slúži ako prístelka. Na prízemí sa nachádza aj plne vybavená kuchyňa a kúpeľňa. Poschodie pozostáva z dvoch spální. 3-lôžková izba ponúka klientom manželskú posteľ a jedno samostatne stojace lôžko. V 4-lôžkovej izbe nájdete manželskú posteľ a dve samostatné lôžka alebo 4 samostatne stojace lôžka.


Vybavenie izby

Spoločenská miestnosť s posedením (niektoré s krbom), TV so satelitným príjmom, telefón, plne vybavený kuchynský kút s chladničkou, rýchlovarnou kanvicou a mikrovlnou rúrou, kúpeľňa s WC a sprchovým kútom. V chatke je plne funkčné elektrické kúrenie, ktoré môžete využívať počas celého roka. Ubytovaným hosťom poskytujeme posteľnú bielizeň, osušky a uteráky.

Apartmán A (4+1)

Priestranná slnečná chatka s výhľadom na areál Holiday Village je ako stvorená na vašu príjemnú dovolenku vo vodnom parku. Na prízemí sa nachádza kuchyňa, kúpeľňa a spoločenská miestnosť. V spoločenskej miestnosti je gauč, ktorý slúži ako prístelka. Na poschodí nájdete spálňu s manželskou posteľou a dvoma samostatnými lôžkami. Každá chatka má balkón a letnú terasu s dreveným nábytkom.


Vybavenie izby

Spoločenská miestnosť s posedením (niektoré s krbom), TV so satelitným príjmom, telefón, plne vybavený kuchynský kút s chladničkou, rýchlovarnou kanvicou a mikrovlnou rúrou, kúpeľňa s WC a sprchovým kútom. V chatke je plne funkčné elektrické kúrenie, ktoré môžete využívať počas celého roka. Ubytovaným hosťom poskytujeme posteľnú bielizeň, osušky a uteráky.

Apartmán deluxe (4+1)

Keďže vám chceme ponúkať prvotriedne služby a stále sa zlepšovať, rozhodli sme sa chatky typu A zrekonštruovať a ponúknuť vám možnosť luxusnejšieho ubytovania. Vynovené apartmány DELUXE poskytnú maximálne pohodlie a moderné vybavenie, ktoré poteší aj náročnejších hostí. Apartmány v novom šate budú k dispozícii už čoskoro a rozhodne sa máte na čo tešiť.


Vybavenie izby

V nových apartmánoch nájdete plne vybavený kuchynský kút s chladničkou, rýchlovarnou kanvicou a mikrovlnou rúrou, kúpeľňu s WC a sprchovým kútom, telefón, satelitnú televíziu, WiFi pripojenie, trezor, župany, kávomat na kapsuly (uvítací balíček kapsúl zadarmo), uteráky do vodného parku.

Chatka deluxe (2+3)

Doprajte si dokonalý komfort v novopostavených bungalovoch DELUXE. Bungalovy DELUXE sú jednopodlažné samostatné chatky, kde nájdete spoločenskú miestnosť so sedacou súpravou, ktorá slúži ako prístelka. K dispozícii máte aj plne vybavenú kuchyňu s chladničkou, mikrovlnnou rúrou, umývačkou riadu a rýchlovarnou kanvicou. V spálni je umiestnená manželská posteľ a rozkladacia prístelka, ktorá slúži ako pridané lôžko. Ostatné vybavenie tvorí kúpeľňa so sprchovým kútom a toaletou, telefón, satelitná televízia, Wifi pripojenie, trezor, župany a uteráky na použitie vo vodnom parku.

Naše novopostavené bungalovy ponúkajú ideálne podmienky na nezabudnuteľný pobyt na Liptove. Každý bungalov má svoju vlastnú terasu so súkromným sedením a príjemným výhľadom na okolité vrchy Nízkych Tatier.

V Holiday Village Tatralandia sa nachádza 10 bungalovov tohto typu, preto neváhajte a rezervujte si svoj pobyt v predstihu.


Vybavenie izby

V nových bungalovoch nájdete plne vybavenú kuchyňu s chladničkou, mikrovlnnou rúrou, umývačkou riadu a rýchlovarnou kanvicou, samostatnú kúpeľnu so sprchovým kútom a toaletou, telefón, wifi pripojenie, trezor. Ubytovaným hosťom poskytujeme župany, uteráky na použitie vo vodnom parku.

Chatka Comfort (2+2)

Chatky komfort - jednopodlažné samostatné chatky so spoločenskou miestnosťou so sedacou súpravou, ktorá slúži ako prístelka. K dispozícii je plne vybavená kuchyňa s chladničkou, mikrovlnnou rúrou a rýchlovarnou kanvicou. V spálni je manželská posteľ, ktorú Vám vieme v prípade potreby rozdeliť na samostatné lôžka a tiež rozkladacia, hotelová prístelka. Ostatné vybavenie tvorí kúpeľňa so sprchovým kútom a toaletou, satelitná televízia, Wifi pripojenie, trezor, župany a uteráky na použitie vo vodnom parku. Každý bungalov má svoju vlastnú terasu so sedením. V Holiday Village Tatralandia sa nachádza 16 chatiek tohto typu v osade Maladinky.

Rozloha chatky: od 43 m2

Extra fees on the spot

 • Community tax.
 • Deposit 100 € / stay.

Accommodation with pet

 • Stays with pets: are not allowed

Other Information

 • The stay begins with check-in at 16.00 and ends at 19.00 on the day of arrival. The stay ends no later than 10.00 on the day of departure
 • Train 2 km Liptovský Mikuláš, Bus 2 km Liptovský Mikuláš
 • Restaurant: 200 m, Shop (grocery) : 200 m
 • Accommodation suitable for: for families with children, young people, sport-inclined people, an active holiday, a peaceful holiday. The owner speaks: Slovak, Czech. Available networks: Orange, T-Mobile, O3

Surroundings

Thermal swimming pool 200 m Aquapark Tatralandia - Liptovský Mikuláš
Ski resort 2 km Liptovský Mikuláš - Podbreziny
Large city 2 km Liptovský Mikuláš
Ski resort 17 km Chopok
Surroundings

Thermal swimming pool 200 m Aquapark Tatralandia - Liptovský Mikuláš
Ski resort 2 km Liptovský Mikuláš - Podbreziny
Large city 2 km Liptovský Mikuláš
Ski resort 17 km Chopok

Tips for trips

0 m Liptovský Mikuláš
historical centre, museum, gallery, swimming pool, squash, fittness, saunas, winter stadium.

5 km Liptovská Mara
lake with possibility of swimming, surfing, yachting, windsurfing, rowing, water bicycles, mini-golf, fishing, cruise.

200 m Tatralandia - Liptovský Mikuláš
thermal swimming pool: 11 x thermal swimming pool, 2 x swimming pool, 27 x toboggan -open, closed, rafting, vital world, epinephrine zone, sports area.

5 km Podbreziny
massages, fittness.

7 km Liptovský Ján
1 x renaissance mansion, summer thermal swiimming pool: 4 x swimming pool, mini-golf, tennis, valey-ball court,, Low Tatras - hiking starting-point, cycling-tourism, climbing.

Ski centres

7 km Ski Opalisko - Závažná Poruba
1 x chairlift, 4 x ski lift, ski lift for children, 5 x downhill skiing track, the longest track 1, 56m, artificial snow, night skiing, ski school, snowboard school, ski service, rental ski.

9 km FUN PARK Žiarce - Pavčina Lehota
2 x chairlift, 2 x ski lift, ski lift for children, 6 x downhill skiing track, the longest track 550m, artificial snow, night skiing, cross-country skiing tracks, ski school, snowboard school, ski service, rental ski.

11 km Jakubovany
3 x ski lift, the longest ski lift 800m.

12 km Ski centrum Žiar - Dolinky
2 ski lifts, ski lift for children. the longest ski lift 450 m. 2downhill skiing tracks, night skiing, ski school, ski service, rental ski.

12 km SKI Javorovica - Liptovský Ján
4 x ski lift, the longest ski lift 800m, 6 x downhill skiing track, artificial snow, night skiing, ski school, snowboard school, rental ski.

15 km Chopok Sever - Záhradky
Chopok Sever - Záhradky - 2 x chairlift, 4 x ski lift, 10 x downhill skiing track, the longest track 2,9 km, artificial snow, night skiing.

16 km Chopok Sever
Chopok Sever -Jasná - 2 x chairlift, 2 x ski lift, ski lift for children, 7 x downhill skiing track, the longest track 1,8 km, artificial snow, night skiing.

20 km Lúčky
1 x ski lift, length 350m, 1 x downhill skiing track.

25 km Ski centrum Bačova roveň - Vyšná Boca
3 x ski lift, the longest ski lift 1350m, 3 x downhill skiing track, the longest track 1450 m, artificial snow, ski school, ski service, rental ski.


Show direction from:
until:


 Accommodation facility  Occupied accommodation facilityPricelist of accommodation
Season Period Info price Type
5 x apartment A Deluxe: 
1 x four-bedded room (1 x double bed, 2 x single bed), telephone, safe for free, + 1 x additional bed (1 x fold-out couch, common room ), common room (TV+SAT, seating, wi-fi (wireless) connection), kitchen corner (fridge, electric kettle, microwave oven), bathroom (shower cabin, WC in the bathroom, wash-basin)
5 x cottage A: 
1 x four-bedded room (1 x double bed, 2 x single bed), telephone, + 1 x additional bed (1 x fold-out couch, common room ), common room (TV+SAT, seating, wi-fi (wireless) connection), kitchen corner (fridge, electric kettle, microwave oven), bathroom (shower cabin, WC in the bathroom, wash-basin)
5 x cottage B: 
1 x triple-bed (1 x double bed, 1 x single bed), telephone, + 1 x additional bed (1 x fold-out couch, common room ), common room (TV+SAT, seating, wi-fi (wireless) connection), kitchen corner (fridge, electric kettle, microwave oven), bathroom (shower cabin, WC in the bathroom, wash-basin)
5 x cottage C: 
1 x four-bedded room (1 x double bed, 2 x single bed), telephone, 1 x four-bedded room (1 x connected or separated twin beds, 2 x single bed), + 1 x additional bed (1 x fold-out couch, common room ), common room (TV+SAT, seating), kitchen corner (fridge, electric kettle, microwave oven), bathroom (shower cabin, WC in the bathroom, wash-basin)
5 x cottage B Deluxe: 
1 x double-bed + 1 x additional bed (1 x double bed, 1 x additional bed ), + 1 x additional bed (1 x additional bed , common room ), common room combined with the kitchen corner (TV+SAT, seating, safe, wi-fi (wireless) connection, entrance to the terrace), kitchen corner (fridge, electric kettle, cooker with two burners, microwave oven, dish washer), bathroom (shower cabin, WC in the bathroom, wash-basin)


October 2023
PoUtStŠtPiSoNe
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031 
November 2023
PoUtStŠtPiSoNe
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930 
December 2023
PoUtStŠtPiSoNe
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
January 2024
PoUtStŠtPiSoNe
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031 
February 2024
PoUtStŠtPiSoNe
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
26272829 
March 2024
PoUtStŠtPiSoNe
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
April 2024
PoUtStŠtPiSoNe
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930 
May 2024
PoUtStŠtPiSoNe
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 
June 2024
PoUtStŠtPiSoNe
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
July 2024
PoUtStŠtPiSoNe
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031 
August 2024
PoUtStŠtPiSoNe
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031 
September 2024
PoUtStŠtPiSoNe
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30 
 Obsadené   Čiastočne obsadené  
TOTAL REVIEWS
4.4/5
We bring you our clients' reviews.

Number of ratings: 105
Marie

Moc se nám líbilo ubytování, čistota a servis. Snídaně byly bohaté , vyvážené
a kvalitni a každý si mohl vybrat dle své chuti.
Ručníky na koupelnách byly měněny každý druhý den, což považuji za velmi pozitivní. Byly nám nabidnutyvymeny ložního povlečení po 3 dnech.
Celkově pobyt hodnotíme velice kladné a samozřejmě budeme doporučovat i známým. Děkujeme za vše...

13. 8. 2023
3
Soňa

Ubytovanie bolo staršie veľa pavúkov a pavucin, tenke steny všetko bolo počuť od susedov. Co sa tyka stravy bola super tak tiez aj personál aj animátori. Aquapark bol tiež super.

3. 7. 2023
5
Tomas

2
Vladimíra

Jedlo veľmi chutné, vždy bolo všetkého dosť, personál prijemny, komunikatívny. Takze reštauračnú časť a ich obsluhu hodnotím kladne. Rovnako ma potešil benefit vstupu do druhého aquaparku v Bešeňovej.

Avšak veľmi ma sklamalo ubytovanie. Kúpeľňa plná mravcov, v kuchynke behali po linke. Pri mojom dotaze na recepcii mi bolo povedané, že je žiaľ také obdobie a že tam pošlú chyžnú kým budeme v aquaparku. Žiaľ nejaké výrazne zlepšenie sa nekonalo. Pri druhej urgencii mi bolo povedané, že pošlú údržbára, výsledok však rovnaký. Trochu som si pomohla sama soľou, nakoľko sme mali 3 malé deti, ale pri tej cene za ubytovanie a možnostiach, ktoré v súčasnosti sú, ma toto veľmi sklAmalo. Viac by som sa tam ubytovať nechcela

5
Mária

Výborne jedlo, krásne ubytovanie.
Aquapark bohužiaľ preplnený.

5
Linda

Super jedlo,čisto, príjemný personál. Určite sa vrátime:-)

5
Zuzana

ubytovanie super, čisté, všetko k dispozícii.
personál poskytol výborné služby, parkovanie blízko, prostredie nádherné, tiché.
strava bohatá, na výber mnoho jedál, raňajky vo forme bufetových stolov, všetkého vždy dostatok, netreba ísť skoro aby sa vám ušlo, pretože vždy sa ujde každému :-)
k dispozícii aj uteráky na pláž, každé ráno sa dajú vymeniť, na chate ďalšie uteráky, wifina,

4
Michal

5
Darina

Pobyt bol fajn, ubytovanie, strava splnili nase ocakavania. Najviac sa vsetkym samozrejme pacila Tatralandia.

5
Michal

Date of your stay

Day of arrival
Day of departure

Chatka B (3+1)

Relax, pohoda a pekné prostredie... To všetko na vás čaká pri ubytovaní v chatke počas vašej dovolenky. Chatky B sú samostatne stojace chatky, vďaka čomu si môžete dopriať viac súkromia. Každá chatka má svoju letnú terasu s dreveným nábytkom. Pohodlne sa usaďte na terase a vychutnávajte si šálku kávy či skvelé raňajky :) Pravú dovolenku ako na chate s rodinou a priateľmi si užijete v Holiday Village Tatralandii.

V jednopodlažnej chatke nájdete spoločenskú miestnosť so sedacou súpravou, ktorá slúži ako prístelka. K dispozícii máte aj plne vybavenú kuchyňu a kúpeľňu. V spálni je umiestnená manželská posteľ, samostatné lôžko a skriňa.


Vybavenie izby

Spoločenská miestnosť s posedením (niektoré s krbom), TV so satelitným príjmom, telefón, plne vybavený kuchynský kút s chladničkou, rýchlovarnou kanvicou a mikrovlnou rúrou, kúpeľňu s WC a sprchovým kútom, V chatke je plne funkčné elektrické kúrenie, ktoré môžete využívať počas celého roka. Ubytovaným hosťom poskytujeme posteľnú bielizeň, osušky a uteráky.

Chatka C (7+1)

Pohodlné ubytovanie pri vodnom parku bez kompromisov, ideálne pre väčšie rodiny a skupiny. V chatkách C si môže dopriať pohodlie celá rodina. Ide o samostatne stojace chatky s letnou terasou s dreveným nábytkom, vďaka čomu si užijete súkromie, ticho a dokonalý relax. Priestranná chatka so 7 lôžkami je ideálna pre rodinnú dovolenku aj pre pobyt s priateľmi.

V chatke na prízemí nájdete spoločenskú miestnosť so sedacou súpravou, ktorá slúži ako prístelka. Na prízemí sa nachádza aj plne vybavená kuchyňa a kúpeľňa. Poschodie pozostáva z dvoch spální. 3-lôžková izba ponúka klientom manželskú posteľ a jedno samostatne stojace lôžko. V 4-lôžkovej izbe nájdete manželskú posteľ a dve samostatné lôžka alebo 4 samostatne stojace lôžka.


Vybavenie izby

Spoločenská miestnosť s posedením (niektoré s krbom), TV so satelitným príjmom, telefón, plne vybavený kuchynský kút s chladničkou, rýchlovarnou kanvicou a mikrovlnou rúrou, kúpeľňa s WC a sprchovým kútom. V chatke je plne funkčné elektrické kúrenie, ktoré môžete využívať počas celého roka. Ubytovaným hosťom poskytujeme posteľnú bielizeň, osušky a uteráky.

Apartmán A (4+1)

Priestranná slnečná chatka s výhľadom na areál Holiday Village je ako stvorená na vašu príjemnú dovolenku vo vodnom parku. Na prízemí sa nachádza kuchyňa, kúpeľňa a spoločenská miestnosť. V spoločenskej miestnosti je gauč, ktorý slúži ako prístelka. Na poschodí nájdete spálňu s manželskou posteľou a dvoma samostatnými lôžkami. Každá chatka má balkón a letnú terasu s dreveným nábytkom.


Vybavenie izby

Spoločenská miestnosť s posedením (niektoré s krbom), TV so satelitným príjmom, telefón, plne vybavený kuchynský kút s chladničkou, rýchlovarnou kanvicou a mikrovlnou rúrou, kúpeľňa s WC a sprchovým kútom. V chatke je plne funkčné elektrické kúrenie, ktoré môžete využívať počas celého roka. Ubytovaným hosťom poskytujeme posteľnú bielizeň, osušky a uteráky.

Apartmán deluxe (4+1)

Keďže vám chceme ponúkať prvotriedne služby a stále sa zlepšovať, rozhodli sme sa chatky typu A zrekonštruovať a ponúknuť vám možnosť luxusnejšieho ubytovania. Vynovené apartmány DELUXE poskytnú maximálne pohodlie a moderné vybavenie, ktoré poteší aj náročnejších hostí. Apartmány v novom šate budú k dispozícii už čoskoro a rozhodne sa máte na čo tešiť.


Vybavenie izby

V nových apartmánoch nájdete plne vybavený kuchynský kút s chladničkou, rýchlovarnou kanvicou a mikrovlnou rúrou, kúpeľňu s WC a sprchovým kútom, telefón, satelitnú televíziu, WiFi pripojenie, trezor, župany, kávomat na kapsuly (uvítací balíček kapsúl zadarmo), uteráky do vodného parku.

Chatka deluxe (2+3)

Doprajte si dokonalý komfort v novopostavených bungalovoch DELUXE. Bungalovy DELUXE sú jednopodlažné samostatné chatky, kde nájdete spoločenskú miestnosť so sedacou súpravou, ktorá slúži ako prístelka. K dispozícii máte aj plne vybavenú kuchyňu s chladničkou, mikrovlnnou rúrou, umývačkou riadu a rýchlovarnou kanvicou. V spálni je umiestnená manželská posteľ a rozkladacia prístelka, ktorá slúži ako pridané lôžko. Ostatné vybavenie tvorí kúpeľňa so sprchovým kútom a toaletou, telefón, satelitná televízia, Wifi pripojenie, trezor, župany a uteráky na použitie vo vodnom parku.

Naše novopostavené bungalovy ponúkajú ideálne podmienky na nezabudnuteľný pobyt na Liptove. Každý bungalov má svoju vlastnú terasu so súkromným sedením a príjemným výhľadom na okolité vrchy Nízkych Tatier.

V Holiday Village Tatralandia sa nachádza 10 bungalovov tohto typu, preto neváhajte a rezervujte si svoj pobyt v predstihu.


Vybavenie izby

V nových bungalovoch nájdete plne vybavenú kuchyňu s chladničkou, mikrovlnnou rúrou, umývačkou riadu a rýchlovarnou kanvicou, samostatnú kúpeľnu so sprchovým kútom a toaletou, telefón, wifi pripojenie, trezor. Ubytovaným hosťom poskytujeme župany, uteráky na použitie vo vodnom parku.

Chatka Comfort (2+2)

Chatky komfort - jednopodlažné samostatné chatky so spoločenskou miestnosťou so sedacou súpravou, ktorá slúži ako prístelka. K dispozícii je plne vybavená kuchyňa s chladničkou, mikrovlnnou rúrou a rýchlovarnou kanvicou. V spálni je manželská posteľ, ktorú Vám vieme v prípade potreby rozdeliť na samostatné lôžka a tiež rozkladacia, hotelová prístelka. Ostatné vybavenie tvorí kúpeľňa so sprchovým kútom a toaletou, satelitná televízia, Wifi pripojenie, trezor, župany a uteráky na použitie vo vodnom parku. Každý bungalov má svoju vlastnú terasu so sedením. V Holiday Village Tatralandia sa nachádza 16 chatiek tohto typu v osade Maladinky.

Rozloha chatky: od 43 m2

Cottage Liptovský Mikuláš 506 - cottage A: 1 x four-bedded room (1 x double bed, 2 x single bed), telephone, + 1 x additional bed (1 x fold-out couch, common room ), common room (TV+SAT, seating, wi-fi (wireless) connection), kitchen corner (fridge, electric kettle, microwave oven), bathroom (shower cabin, WC in the bathroom, wash-basin)
Cottage Liptovský Mikuláš 506 - cottage A: 1 x four-bedded room (1 x double bed, 2 x single bed), telephone, + 1 x additional bed (1 x fold-out couch, common room ), common room (TV+SAT, seating, wi-fi (wireless) connection), kitchen corner (fridge, electric kettle, microwave oven), bathroom (shower cabin, WC in the bathroom, wash-basin)
Cottage Liptovský Mikuláš 506 - cottage A: 1 x four-bedded room (1 x double bed, 2 x single bed), telephone, + 1 x additional bed (1 x fold-out couch, common room ), common room (TV+SAT, seating, wi-fi (wireless) connection), kitchen corner (fridge, electric kettle, microwave oven), bathroom (shower cabin, WC in the bathroom, wash-basin)


Cottage Liptovský Mikuláš 506 - cottage A: 1 x four-bedded room (1 x double bed, 2 x single bed), telephone, + 1 x additional bed (1 x fold-out couch, common room ), common room (TV+SAT, seating, wi-fi (wireless) connection), kitchen corner (fridge, electric kettle, microwave oven), bathroom (shower cabin, WC in the bathroom, wash-basin)
Cottage Liptovský Mikuláš 506 - cottage A: 1 x four-bedded room (1 x double bed, 2 x single bed), telephone, + 1 x additional bed (1 x fold-out couch, common room ), common room (TV+SAT, seating, wi-fi (wireless) connection), kitchen corner (fridge, electric kettle, microwave oven), bathroom (shower cabin, WC in the bathroom, wash-basin)
Cottage Liptovský Mikuláš 506 - cottage A: 1 x four-bedded room (1 x double bed, 2 x single bed), telephone, + 1 x additional bed (1 x fold-out couch, common room ), common room (TV+SAT, seating, wi-fi (wireless) connection), kitchen corner (fridge, electric kettle, microwave oven), bathroom (shower cabin, WC in the bathroom, wash-basin)


Cottage Liptovský Mikuláš 506 - cottage B: 1 x triple-bed (1 x double bed, 1 x single bed), telephone, + 1 x additional bed (1 x fold-out couch, common room ), common room (TV+SAT, seating, wi-fi (wireless) connection), kitchen corner (fridge, electric kettle, microwave oven), bathroom (shower cabin, WC in the bathroom, wash-basin)
Cottage Liptovský Mikuláš 506 - cottage B: 1 x triple-bed (1 x double bed, 1 x single bed), telephone, + 1 x additional bed (1 x fold-out couch, common room ), common room (TV+SAT, seating, wi-fi (wireless) connection), kitchen corner (fridge, electric kettle, microwave oven), bathroom (shower cabin, WC in the bathroom, wash-basin)
Cottage Liptovský Mikuláš 506 - cottage B: 1 x triple-bed (1 x double bed, 1 x single bed), telephone, + 1 x additional bed (1 x fold-out couch, common room ), common room (TV+SAT, seating, wi-fi (wireless) connection), kitchen corner (fridge, electric kettle, microwave oven), bathroom (shower cabin, WC in the bathroom, wash-basin)


Cottage Liptovský Mikuláš 506 - cottage B: 1 x triple-bed (1 x double bed, 1 x single bed), telephone, + 1 x additional bed (1 x fold-out couch, common room ), common room (TV+SAT, seating, wi-fi (wireless) connection), kitchen corner (fridge, electric kettle, microwave oven), bathroom (shower cabin, WC in the bathroom, wash-basin)
Cottage Liptovský Mikuláš 506 - cottage B: 1 x triple-bed (1 x double bed, 1 x single bed), telephone, + 1 x additional bed (1 x fold-out couch, common room ), common room (TV+SAT, seating, wi-fi (wireless) connection), kitchen corner (fridge, electric kettle, microwave oven), bathroom (shower cabin, WC in the bathroom, wash-basin)
Cottage Liptovský Mikuláš 506 - cottage C: 1 x four-bedded room (1 x double bed, 2 x single bed), telephone, 1 x four-bedded room (1 x connected or separated twin beds, 2 x single bed), + 1 x additional bed (1 x fold-out couch, common room ), common room (TV+SAT, seating), kitchen corner (fridge, electric kettle, microwave oven), bathroom (shower cabin, WC in the bathroom, wash-basin)


Cottage Liptovský Mikuláš 506 - cottage C: 1 x four-bedded room (1 x double bed, 2 x single bed), telephone, 1 x four-bedded room (1 x connected or separated twin beds, 2 x single bed), + 1 x additional bed (1 x fold-out couch, common room ), common room (TV+SAT, seating), kitchen corner (fridge, electric kettle, microwave oven), bathroom (shower cabin, WC in the bathroom, wash-basin)
Cottage Liptovský Mikuláš 506 - cottage C: 1 x four-bedded room (1 x double bed, 2 x single bed), telephone, 1 x four-bedded room (1 x connected or separated twin beds, 2 x single bed), + 1 x additional bed (1 x fold-out couch, common room ), common room (TV+SAT, seating), kitchen corner (fridge, electric kettle, microwave oven), bathroom (shower cabin, WC in the bathroom, wash-basin)
Cottage Liptovský Mikuláš 506 - cottage C: 1 x four-bedded room (1 x double bed, 2 x single bed), telephone, 1 x four-bedded room (1 x connected or separated twin beds, 2 x single bed), + 1 x additional bed (1 x fold-out couch, common room ), common room (TV+SAT, seating), kitchen corner (fridge, electric kettle, microwave oven), bathroom (shower cabin, WC in the bathroom, wash-basin)


Cottage Liptovský Mikuláš 506 - cottage C: 1 x four-bedded room (1 x double bed, 2 x single bed), telephone, 1 x four-bedded room (1 x connected or separated twin beds, 2 x single bed), + 1 x additional bed (1 x fold-out couch, common room ), common room (TV+SAT, seating), kitchen corner (fridge, electric kettle, microwave oven), bathroom (shower cabin, WC in the bathroom, wash-basin)
Cottage Liptovský Mikuláš 506 - apartment A Deluxe: 1 x four-bedded room (1 x double bed, 2 x single bed), telephone, safe for free, + 1 x additional bed (1 x fold-out couch, common room ), common room (TV+SAT, seating, wi-fi (wireless) connection), kitchen corner (fridge, electric kettle, microwave oven), bathroom (shower cabin, WC in the bathroom, wash-basin)
Cottage Liptovský Mikuláš 506 - apartment A Deluxe: 1 x four-bedded room (1 x double bed, 2 x single bed), telephone, safe for free, + 1 x additional bed (1 x fold-out couch, common room ), common room (TV+SAT, seating, wi-fi (wireless) connection), kitchen corner (fridge, electric kettle, microwave oven), bathroom (shower cabin, WC in the bathroom, wash-basin)


Cottage Liptovský Mikuláš 506 - cottage B Deluxe: 1 x double-bed + 1 x additional bed (1 x double bed, 1 x additional bed ), + 1 x additional bed (1 x additional bed , common room ), common room combined with the kitchen corner (TV+SAT, seating, safe, wi-fi (wireless) connection, entrance to the terrace), kitchen corner (fridge, electric kettle, cooker with two burners, microwave oven, dish washer), bathroom (shower cabin, WC in the bathroom, wash-basin)
Cottage Liptovský Mikuláš 506 - cottage B Deluxe: 1 x double-bed + 1 x additional bed (1 x double bed, 1 x additional bed ), + 1 x additional bed (1 x additional bed , common room ), common room combined with the kitchen corner (TV+SAT, seating, safe, wi-fi (wireless) connection, entrance to the terrace), kitchen corner (fridge, electric kettle, cooker with two burners, microwave oven, dish washer), bathroom (shower cabin, WC in the bathroom, wash-basin)
Cottage Liptovský Mikuláš 506 - cottage B Deluxe: 1 x double-bed + 1 x additional bed (1 x double bed, 1 x additional bed ), + 1 x additional bed (1 x additional bed , common room ), common room combined with the kitchen corner (TV+SAT, seating, safe, wi-fi (wireless) connection, entrance to the terrace), kitchen corner (fridge, electric kettle, cooker with two burners, microwave oven, dish washer), bathroom (shower cabin, WC in the bathroom, wash-basin)


Cottage Liptovský Mikuláš 506 - api1
Cottage Liptovský Mikuláš 506 - api2
Cottage Liptovský Mikuláš 506 - api3


Cottage Liptovský Mikuláš 506 - api4
Cottage Liptovský Mikuláš 506 - api5
Cottage Liptovský Mikuláš 506 - api6


Cottage Liptovský Mikuláš 506 - api7
Cottage Liptovský Mikuláš 506 - api8
Cottage Liptovský Mikuláš 506 - api9


Cottage Liptovský Mikuláš 506 - api10
Cottage Liptovský Mikuláš 506 - api11
Cottage Liptovský Mikuláš 506 - api12


Cottage Liptovský Mikuláš 506 - api13
Cottage Liptovský Mikuláš 506 - api14
Cottage Liptovský Mikuláš 506 - api15