Prihlásiť sa Registrujte sa Pre ubytovateľov
Môj výber

LIPTOV CARD

Vernostná karta Liptov Region Card

Čo je LIPTOV CARD?

Na Vašu kartu – teda Vaše konto sa Vám pripíšu body za využitú zľavu na akceptačnom mieste. Body sa Vám pripíšu podľa kategórie konkrétneho akceptačného miesta (Hory a sneh, Aquaparky, Kultúra,…). Body získate aj za ubytovanie u niektorého z partnerských ubytovacích zariadení v regióne Liptov. Pri dosiahnutí stanoveného počtu bodov budete ako držiteľ karty zaradený do zlosovania o atraktívne ceny. Kompletné informácie ohľadom vernostného programu nájdete na:  https://www.visitliptov.sk/liptov-region-card/vernostny-program/

vernostna karta

5 – 100% zľavy na atrakcie  –   SKI & AQUA bus Zadarmo 

ZBIERAJ BODY A VYHRAJ!

www.tatralandia.sk 

tatralandiaAko ju získať?

Kartu môžete získať v niektorom z predajných miest, ako sú partnerské ubytovacie zariadenia alebo informačné centrá v mestách Liptovský Mikuláš a Ružomberok.

Aká je cena?

Ak  sa rozhodnete ubytovať  minimálne na 1 noc u niektorého z partnerských ubytovacích zariadení v regióne Liptov, získate kartu ZADARMO alebo za 3€. Inak si môžete Liptov Region Card zakúpiť v informačných centrách za 5 €.

http://visitliptov.sk
lyžovačka na Liptove

Ako to funguje?

Navštívte atrakciu poskytujúcu zľavu na Liptov Region Card.

Aktuálne zľavy nájdete v brožúre, ktorú si môžete a stiahnete  http://www.visitliptov.sk/wp-content/uploads/2015/12/letak_zima_2016_3xDL_SK-PL-web.pdf.  Miesta,  ktoré poskytujú zľavy, sú označené nálepkou „Tu platí karta“. Preukážte sa svojou Liptov Region Card a ihneď čerpajte zľavy, na ktoré máte ako držiteľ Liptov Region Card v danej turistickej sezóne nárok. http://visitliptov.sk
zimný wellness na liptove

 

Platnosť vašej Liptov Region Card je neobmedzená. Aby ste však získali tie najvyššie (pobytové) zľavy,  ubytujte sa v regióne Liptov u jedného z partnerských ubytovacích zariadení minimálne na 2 noci. Všetky ostatné (fixné) zľavy sú dostupné kedykoľvek, keď budete tráviť na Liptove hoc iba pár chvíľ.


Predajné mieste: https://www.visitliptov.sk/predajne-miesta-liptov-region-card/

GINO PARADISE Bešeňová – GRÁTIS 

Hotely označené predajom – tu si môžete zakúpiť LIPTOV CARD

Penzióny označené predajom – tu si môžete zakúpiť LIPTOV CARD

Ubytovatelia na Liptove - chalupy či apartmány 

 liptovcard


Údaje čerpané zo stránky: https://www.visitliptov.sk/liptov-region-card/