Prihlásiť sa Registrujte sa Pre ubytovateľov
Môj výber

Novinky, zaujímavosti, užitočné informácie

Voľné chaty na Silvester!

Ak ešte stále nemáte rezervovanú chatu na Silvester, nepremeškajte túto možnosť vybrať si z našej ponuky TOP 5 objektov! Chaty sa nám pomaly míňajú, tak neváhajte ani chvíľu a rezervujte si tú Vašu už teraz!

Zažite jedinečný Silvester vďaka Kiska Travel!

 

» detail článku


TOP 5 TIPOV na jesennú turistiku

Milí traveláci, ak ste aj Vy priaznivcami jesennej turistiky, táto ponuka Vás jednoznačne osloví! Využite krásne jesenné počasie kým sa dá a vyberte sa na víkend niekde do hôr! Užijte si pokoj v lone prírody a zažijete neopakovateľné momenty v kruhu svojej rodiny či známych. Prinášame Vám TOP 5 turistických chodníčkov, ktoré sa určite oplatí vidieť!

 

» detail článku


TOP 5 TIPOV ako prežiť predĺžený víkend

Milí traveláci, aj Vy ste určite premýšľali, kde by ste sa s Vašou rodinkou či priateľmi vybrali počas predľženého víkendu. Ak stále neviete, kam sa vybrať, prinášame Vám TOP 5 podujatí, ktoré sa uskutočnia práve v tomto období. Vyberte si z našej širokej ponuky chát, penziónov či privátov a prežite tak krásny septembrový víkend spojený s návštevou spoločenského podujatia.

 

» detail článku


TOP 5 ubytovaní na Slovensku pri vode

Milí traveláci, leto ešte zďaleka nekončí, vonku je pekelne horúco a kúpaliská praskajú vo švíkoch. Vybrali sme teda pre Vás 5 TOP objektov pre tento týždeň, ktoré sa nachádzajú pri kúpaliskách (letných, termálnych, prírodných) či priehradách a pre našich klientov boli najpríťažlivejšie. Tak teda šup šup - pobaľte nafukovačky, plavky, opaľovacie krémy a hor sa rýchlo schladiť k vode!

 

» detail článku


TOP 5 ubytovaní na Slovensku tohto týždňa

Milí traveláci, pre veľký úspech našich predchádzajúcich newslettrov sme sa rozhodli zostaviť ďalší rebríček, tento krát bude obsahovať TOP 5 objektov tohto týždňa! Letnú sezónu máme v plnom prúde, poďme sa pozrieť na to, kam sa naši klienti rozhodli vybrať na dovolenku druhý augustový týždeň najčastejsie.

 

» detail článku


TOP 10 ubytovaní v lete.

Milí traveláci, prinášame Vám prehľad našich TOP 10 ubytovaní na Leto. Tieto objekty sú pre našich kientov najaktraktívnejšie a najviac vyhľadávané. Ste zvedaví, ktoré objekty sa v našej tabuľke TOP 10 nachádzajú. Poďme sa na to spoločne pozrieť!

 

» detail článku


TOP 10 lokalít našich klientov

Milí dovolenkári, po zostavení tabuľky TOP 10 objektov Vám teraz prinášame rebríček TOP 10 lokalít, ktoré naši klienti navštevujú najradšej. Čo myslíte, v čom tkvie ich obľúbenosť? Podrobné informácie ohľadom týchto lokalít Vám ponúkame v našom článku.

 

» detail článku


TOP 10 najobľúbenejších objektov našich klientov

Milí dovolenkári, zostavili sme pre Vás tabuľku TOP 10 objektov, kde sa nachádzajú tie najobľúbenejšie ubytovacie zariadenia našich klientov. Prezrite si túto ponuku a možno sa aj Vy rozhodnete pre niektorý z nich. Len dlho neváhajte, aby Vás niekto nepredbehol!

 

» detail článku


Dovolenka na Slovensku s bonusom 40€ zadarmo!

Milí dovolenkári, k dovolenkovej pohode Vám pribalíme pri platbe kreditnou kartou aj skvelý bonus navyše. Máte chuť stráviť toto leto v lone prírody nášho malebného Slovenska a pritom získať finančný bonus v hodnote 40€? Využite túto exkluzívnu možnosť, ktorú Vám ponúka jedine naša cestovná kancelária Kiska Travel! Dovolenkovať na Slovensku môže každý. Slovensko jednoducho uspokojí potreby a túžby.

 

» detail článku


Dovolenka v Chorvátsku + bonus 100 Litrov paliva na cestu ZADARMO!

K slovenskému moru autom skoro zadarmo? Jedine v Kiska Travel! Zažite úžasnú a jedinenčnú dovolenku v Chorvátsku. Vyberte si z našej bohatej ponuky ubytovacích zariadení pri slovenskom mori a my Vás za to odmeníme! Chorvátsko je už niekoľko rokov jednou z najobľúbenejších destinácií dovolenkujúcich Slovákov - preto dostalo prívlastok slovenské more. Chorvátsko ponúka množstvo tipov na výlety.

 

» detail článku
Rezervácia chaty ľahko a rýchlo

Poradíme Vám ako si ľahko a rýchlo vybrať z našej ponuky ubytovania na Slovensku. Ubytovanie na chate je atraktívne z viacerých dôvodov. Ako sa hovorí. "Sto ľudí, sto chutí." Kým niektorí realizujú pobyt na chate výhradne kvôli oddychu a relaxu, iní si spájajú pobyt na chate s rôznymi športovými aktivitami. Ľudia s aktívnym životným štýlom si predstavujú ubytovanie na chate ako štartovacie miesto pre rôzne výlety - turistiku, cykloturistiku alebo prechádzky v okolí.

 

» detail článku


TOP podujatia na Slovensku rok 2020

Na Slovensku sa mimo atrakcií dostupných počas celého roka resp. vo väčšej časti roka koná aj veľa akcií a podujatí hudobného, folklórneho, divadelného, remeselníckeho, športového charakteru pre dospelých ale aj pre deti. Prinášame Vám zoznam tradične obľúbených podujatí organizovaných na Slovensku, ktoré sa konajú počas celého roka. Dúfame, že Vás oslovia a mnohé z nich si zaradíte do svojich plánov. Neváhajte a vyberte si niektoré...

 

» detail článku


Prázdniny a dni pracovného pokoja 2019/2020

Slovensko sa svojou anjelskou prírodou radí medzi dovolenkové distinácie, kde viete prežiť so svojimi deťmi prázdniny alebo predĺžené víkedny počas dní pracovného pokoja. Prinášame Vám termíny všetkých prázdnin a takýchto dní pracovného pokoja, kedy si stačí v práci zobrať 1 deň voľna a prežiť nezabudnuteľný predĺžený víkend so svojimi ratolesťami.

 

» detail článkue-mail Napíšte nám!×