Prihlásiť sa Registrujte sa Pre ubytovateľov
Môj výber

Posledné voľné ubytovanie na Silvester

Posledné voľné chaty na Silvester!

Ak ešte stále nemáte rezervovanú chatu na Silvester 2015, neváhajte ani chvíľu a využite našu ponuku s možnosťou obsadiť posledné voľné chaty! Naša cestovná kancelária pre Vás vybrala TOP 5 chát, kde môžete práve Vy osláviť príchod nového roka.

Zažite jedinečný Silvester vďaka Kiska Travel!

TOP 5 chát na Silvestra

TOP 1 Chata Stará Lesná 3548

Očarujúca chatka v lese, v blízkosti lyžiarskych vlekov a v prekrásnom prostredí Vysokých Tatier ponúka ubytovanie pre 7 osôb. V chatke sa nachádza aj spoločenská miestnosť či krb. Počas Vášho pobytu môžete využiť služby blízkeho penziónu, v ktorom sa nachádza soľná jaskyňa či sauna.

Minimálna dĺžka pobytu počas Silvestra sú 4 noci, cena je 175 € chata/noc.


TOP 2 Chata Donovaly 2948

Chatka je ideálne pre väčšie skupiny ľudí, keďže poskytuje ubytovanie až pre 27 osôb. Malebná chata na Donovaloch disponuje taktiež spoločenskou miestnosťou s krbom, obývacou izbou a dokonca saunou. Okolie chatky je ako stvorené pre zimný pobyt, v blízkosti sa nachádzajú lyžiarske strediská a mnoho ďalších atrakcií.

Minimálna dĺžka pobytu počas Silvestra je 6 nocí, cena je 292€ chata/noc.


TOP 3 Chata Slovenský raj - Čingov 170

Chata sa nachádza v chatovej oblasti národného parku Slovenský raj. Maximálne kapacita chatky je 10 osôb, nachádza sa tu aj spoločenská miestnosť. V objekte je taktiež krb či kachľová pec. Chatka je ideálna či už pre rodiny s deťmi, alebo pre skupinu priateľov, ktorí majú chuť stráviť Silvester v nádhernom prostredí národného parku.

Minimálne dĺžka pobytu počas Silvestra je 7 nocí, cena 175€ objekt/noc.


TOP 4 Chata Štôla 988

Chata sa nachádza na okraji obce, blízko lyžiarských stredísk vo Vysokých Tatrách. Maximálna kapacita chaty je 11 osôb, v chatke sa nachádzajú dvoj a štvorlôžkové izby. V chate sa nachádza aj spoločenská miestnosť s posedením. Pobyt na tejto chate je vhodné pre rodiny s deťmi, mladých, pre nerušenú či aktívnu dovolenku. Prostredie Štôle ponúka množstvo tipov na výlety či zimné atrakcie.

Minimálna dĺžka pobytu počas Silvestra je 5 nocí, cena 169€ objekt/noc.


TOP 5 Chata Stará Turá - Dubník 256

Štýlová chata v chatovej oblasti poskytuje ubytovanie pre maximálne 12 osôb, pričom disponuje aj obývacou izbou s krbom. Taktiež sa v objekte nachádza sauna, čo určite oceníte počas chladných zimných večerov. Majiteľ taktiež povoľuje pobyt s domácim zvieratkom. V blízkom okolí sa nachádzajú aj lyžiarske strediská. Chatka je nadštandardne vybavená, s pobytom budete jednoznačne spokojní.

Minimálna dĺžka pobytu počas Silvestra sú 4 noci, cena je 345€ objekt/noc.


Voľné ubytovania

Viac silvestrovských chát nájdete na našej stránke www.kiskatravel.sk/?silvester.

Navštívte našu stránku www.kiskatravel.sk/?silvester a vyberte si ten Váš objekt! Sme tu pre Vás!

Príjemnú dovolenku Vám želá

Ing. Eva Kisková
Riaditeľka cestovnej kancelárie
KISKA TRAVELe-mail Napíšte nám!×