Prihlásiť sa Registrujte sa Pre ubytovateľov
Môj výber

TOP 5 ubytovaní na Slovensku 2. augustového týždňa

TOP 5 ubytovaní tohto týždňa

Milí traveláci!

Pre veľký úspech našich predchádzajúcich newslettrov sme sa rozhodli zostaviť ďalší rebríček, tento krát bude obsahovať TOP 5 objektov tohto týždňa! Letnú sezónu máme v plnom prúde, poďme sa pozrieť na to, kam sa naši klienti rozhodli vybrať na dovolenku druhý augustový týždeň najčastejšie. Môžete sa nechať inšpirovať ostatnými, alebo navštívte našu stránku www.kiskatravel.sk a vyberte si zo širokej ponuky ubytovacích zariadení!

TOP 1 Chata 2102 Čingov - Slovenský raj

Nádherná chata v očarujúcom prostredí národného parku Slovenský raj je našou prvou topkou tohto týždňa. Klientov láka široká ponuka využitia voľného času, či už formou aktívnou alebo pasívnou. Chatka s max. kapacitou 10 osôb umožňuje pobyt v trojlôžkových izbách s možnosťou prístelky. Čingov je skvelým východiskovým bodom pre turistiku v Slovenskom raji. Každoročne tu príde množstvo návštevníkov. Táto chatka je toho ukážkovým príkladom. Exteriér chatky disponuje terasou, ohniskom a záhradným posedením. Ubytovanie je vhodné pre rodinky s deťmi, pre mladých, nadšených turistov, ale aj pre tých, ktorí chcú prežiť pokojnú a ničím nerušnú dovolenku v krásnej prírode.


TOP 2 Ubytovanie v súkromí 2467 Podhájska

Ubytovanie v súkromí v blízkosti termálneho kúpaliska v Podhájskej s kapacitou 21 osôb ponúka ubytovanie v dvoj a štvorlôžkových izbách a taktiež ubytovanie v apartmánoch s maximálnou kapacitou 7 osôb. Exteriér disponuje záhradným grilom, altánkom či záhradným krbom. Ubytovanie je taktiež vhodné pre rodinky s deťmi, nachádza sa tu aj detské ihrisko či volejbalová sieť. Cena je taktiež veľmi prijateľná a zahrňuje aj rekreačný poplatok. Neváhajte a objednajte si svoj pobyt v tomto krásnom objekte!


TOP 3 Apartmán 3618 Nová Lesná

Každý rok Vysoké Tatry lákajú počas letnej sezóny množstvo turistov, ktorí majú záujem o kvalitné ubytovanie v tichom prostredí. Presne tieto kritériá spĺňa tento očarujúci apartmán v Novej Lesnej. Malebné prostredie tejto obce s nádherným výhľadom na Tatry určite uspokojí každého návštevníka. Maximálna kapacita apartmánu je 4 osoby, čo určite ocenia rodiny s deťmi či skupina priateľov vyhľadávajúca súkromie a pokoj. Užite si vo Vysokých Tatrách dni plné aktívneho oddychu či dokonalý relax v aquaparkoch. V blízkosti je reštaurácia a slovenská koliba, pri apartmánovom dome sa nachádza hojdačka, detské ihrisko, preliezačky.


TOP 4 Privát 1159 Brezovica-Trstená

Ďalšou topkou pre tento týždeň je prekrásny privát v Brezovici – Trstenej. Nádherný privát očarí jednoznačne každého! Pobyt v tomto zariadení bude pre vás určite nezabudnuteľným zážitkom. Maximálna kapacita 10 osôb, možnosť ubytovania v dvoj a štvorlôžkových izbách. Objekt sa prenajíma ako celok, čo zaručuje maximálne súkromie. Príďte aj Vy na Oravu a uvidíte, že ste sa rozhodli správne, keď ste si vybrali pre svoju dovolenku práve tento objekt. Jednoznačne neoľutujete!


TOP 5 Chata 632 Bešeňová

Rebríček ukončíme chatou na Liptove – v Bešeňovej. Táto lokalita je atraktívna vďaka blízkosti termálnych a prírodných kúpalísk, neďaleká Liptovská Mara umožňuje taktiež surfovanie, jachting, windsurfing, člnkovanie, prenájom vodných bicyklov či rybolov. Chatka má kapacitu 8 osôb a ponúka ubytovanie v dvoj a štvorlôžkových izbách. Nachádza sa v tichom prostredí, vonku je umiestený gril či záhradné posedenie na terase. Tento týždeň sa pre toto zariadenie sa naši klienti rozhodli opäť. A čo Vy?


Ak Vás oslovili naše TOP ponuky tohto týždňa, vytvorte si predbežné rezervácie na našej stránke www.kiskatravel.sk a prežite tak nezabudnuteľnú dovolenku na Slovensku! Ak Vás nezaujal tento výber ubytovacích zariadení, môžete si vybrať z našej širokej ponuky chát, penziónov či privátov! Viac na www.kiskatravel.sk

Príjemnú dovolenku Vám želá

Ing. Eva Kisková
Riaditeľka cestovnej kancelárie
KISKA TRAVELe-mail Napíšte nám!×