Prihlásiť sa Registrujte sa Pre ubytovateľov
Môj výber

TOP 5 TIPOV ako prežiť predľžený víkend na Slovensku

TOP 5 TIPOV ako prežiť predĺžený víkend

Milí traveláci!

Aj Vy ste určite premýšľali, kde by ste sa s Vašou rodinkou či priateľmi vybrali počas predĺženého víkendu, ktorý nás čaká od 11. – 15. septembra. Ak stále neviete, kam sa vybrať, prinášame Vám TOP 5 podujatí, ktoré sa uskutočnia práve v tomto období.

Vyberte si z našej širokej ponuky chát, penziónov či privátov a prežite tak krásny septembrový víkend spojený s návštevou spoločenského podujatia.

Kiska Travel Vám odporúča tieto akcie:

TOP 1 - Lietanie pod Vysokými Tatrami, Veľká Lomnica

12. – 13. september 2015

Modelári spod Tatier Vás srdečne pozývajú na túto milú a jedinečnú akciu, kde predvedú svoje zručnosti skúsení piloti s obrími modelmi, predvedú sa krásne RC buginy a návštevníci budú mať taktiež možnosť zhliadnuť fórum áut značky Toyota. Organizátori sľubujú dobre vychladené pivo, možnosť občerstvenia v stánkoch a samozrejme množstvo jedinečných zážitkov! Ak sa rozhodnete navštíviť Vysoké Tatry, jednoznačne si nenechajte toto podujatie ujsť.


TOP 2 - Medzinárodný filmový festival Cinematik, Piešťany

9. – 15. september 2015

Najznámejšie slovenské kúpeľné mesto Piešťany Vás srdečne pozýva zažiť atmosféru tohto undergroundového filmového festivalu. Určite Vás oslovia jedinečné a originálne filmové skvosty, ktoré budete mať možnosť zhliadnuť. Okrem toho si môžete dopriať oddych v niektorom z okolitých penziónov, privátov, apartmánov a nechať rozmaznávať svoje telo i myseľ. Lákavá ponuka, však?


TOP 3 - Tradičný Trnavský jarmok, Trnava

10. – 13. september 2015

Máte chuť zažiť neopakovateľnú atmosféru jarmoku, ktorého ambíciou je uchovávať tradície a hodnoty minulosti? Jednoznačne navštívte tento jarmok v Trnave! Nenechajte si ujsť toto milé podujatie spojené s ukážkami rôznych remesiel v slovenskom Ríme. Trnava so svojou bohatou ponukou historických a kultúrnych pamiatok uspokojí každého, kto sa rozhodne pre jej návštevu.


TOP 4 - Dni mesta Banská Bystrica, Radvanský jarmok a trh ľudových remesiel (Banská Bystrica)

10. – 13. september 2015

Tradícia tohto jedinečného jarmoku siaha až do 17. storočia! Očaria Vás jedinečné ukážky remesiel, ako sú kováčstvo, hrnčiarstvo, košikárstvo. Lepší víkend si ani neviete predstaviť! Využite služby ubytovacích zariadení v tomto malebnom meste, nechajte sa zlákať dobrotami od majstrov včelárov, alebo sa pokochajte krásou ručne vyrobených Veľkonočných kraslíc. O dobrú náladu sa postarajú aj hudobní interpreti či folklórne súbory. Tak na čo ešte čakáte?


TOP 5 - Všetci na zámok, Bojnice

18. – 20. september 2015

Táto akcia sa síce koná trošku neskôr, no určite si zaslúži Vašu pozornosť! Obľúbený Bojnický zámok si opäť pre svojich návštevníkov pripravil jedinečné podujatie. Očarujúca prehliadka zámku, spojená s krásnym kultúrnym programom a možnosťou jedinečných zážitkov – aj taký bude víkend v Bojniciach. Vyberte si z našej bohatej ponuky ubytovacích zariadení, chát, penziónov, apartmánov a zažite tak neopakovateľný víkend v tomto krásnom meste.


Ak máte v pláne prežiť tento predĺžený víkend nejako inak, či už na termálnom kúpalisku, v horách alebo na chate v lese, neváhajte a navštívte našu stránku www.kiskatravel.sk a vyberte si z našej bohatej ponuky ubytovacích zariadení!

Určite Vás nesklameme a už vopred sa tešíme na každého zákazníka!
Vaša spokojnosť je našim cieľom!

Príjemnú dovolenku Vám želá

Ing. Eva Kisková
Riaditeľka cestovnej kancelárie
KISKA TRAVELe-mail Napíšte nám!×