Prihlásiť sa Registrujte sa Pre ubytovateľov
Môj výber

TOP 5 TIPOV pre jesennú turistiku na Slovensku

TOP 5 TIPOV pre jesennú turistiku!

Milí traveláci!

Ak ste aj Vy priaznivcami jesennej turistiky, táto ponuka Vás jednoznačne osloví! Využite krásne jesenné počasie kým sa dá a vyberte sa na víkend niekde do hôr! Užijete si pokoj v lone prírody a zažijete neopakovateľné momenty v kruhu svojej rodiny či známych.

Prinášame Vám TOP 5 turistických chodníčkov, ktoré sa určite oplatí vidieť!

Náš tím z Kiska Travel pre Vás vybral zopár objektov, ktoré sa nachádzajú v blízkosti týchto turistických trás. Neváhajte a pozrite si našu neodolateľnú ponuku!

TOP 1 Suchá Belá - Slovenský raj

Táto roklina je najznámejšou a najnavštevovanejšou v Slovenskom raji. Začiatok trasy začína v turistickom centre Podlesok. Táto trasa ponúka jedinečné výhľady, roklinou tečie rovnomenný potok. Na trase sa nachádza aj niekoľko vodopádov, najznámejším je Okienkový vodopád. Krásna trasa očarí určite každého návštevníka.


TOP 2 Jánošíkove diery - Malá Fatra

Sústava tiesňav s názvom Jánošíkove diery sa nachádza v Malej Fatre, konkrétne v prírodnej rezervácii Rozsutec. Môžete tu zhliadnuť viac ako 20 vodopádov, ktoré spolu tvoria Vodopády Dierového potoka. Východiskovým bodom sú obce Terchová či Štefanová.


TOP 3 Zbojnícka chata - Vysoké Tatry

Nenáročná túra vo Vysokých Tatrách tiahne Veľkou Studenou dolinou. Veľká Studená dolina je veľmi obľúbenou trasou, ktorá ponúka jedinečné výhľady, popri celej trase preteká malebný potôčik a v okolí sa nachádza aj zopár malých plies. Záver trasy je práve na Zbojníckej chate, ktorá svojim návštevníkom ponúka aj možnosť občerstvenia. Vysoké Tatry sú určite lokalitou, ktorá na jeseň berie každému dych.


TOP 4 Výstup na Kľak - Veľká Fatra

Vrchol Kľak je situovaný na hlavnom hrebeni Veľkej Fatry. Je skvelým vyhliadkovým bodom na všetky okolité pohoria. Chodník na Kľak vedie z fačovského sedla. Pod kľačským vrchom sa dokonca nachádza aj Kľacký vodopád. Kľak je dokonca národnou prírodnou rezerváciou.


TOP 5 Výstup na Ďumbier - Nízke Tatry

Našich TOP 5 uzatvára turistická trasa v Nízkych Tatrách – výstup na Ďumbier. Táto trasa je síce veľmi náročná, no systém lanových dráh je v Nízkych Tatrách vybudovaný na vysokej úrovni, takže sa môžete na vrchol dostať o čosi jednoduchšie – lanovkou. Ak sa rozhodnete vyšliapať si to po vlastných, určite sa tento zážitok zaryje do Vašej pamäti veľmi hlboko! Nádherná turistická trasa Vám ponúka množstvo výhľadov, ktoré Vás očaria. To jednoznačne musíte vidieť!


Neváhajte ani minútu a vyberte sa do krásnej slovenskej prírody! Prežite príjemný jesenný víkend v jednom z našich objektov! My Vám môžeme garantovať, že Kiska Travel pre Vás vyberie to najlepšie ubytovanie, s ktorým budete spokojní v každom smere. Navštívte našu stránku www.kiskatravel.sk a sami sa presvedčte o tom, že u nás nájdete to, čo hľadáte!

Príjemnú dovolenku Vám želá

Ing. Eva Kisková
Riaditeľka cestovnej kancelárie
KISKA TRAVELe-mail Napíšte nám!×