Prihlásiť sa Registrujte sa Pre ubytovateľov
Môj výber

Voľné chaty na Silvester 2017/2018

Posledné voľné chaty na Silvester 2017!

Ak ešte stále nemáte rezervovanú chatku na Silvester 2017, nepremeškajte túto možnosť vybrať si z našej ponuky TOP 5 objektov! Chatky sa nám pomaly míňajú, tak neváhajte ani chvíľu a rezervujte si tú Vašu už teraz!

Zažite jedinečný Silvester vďaka Kiska Travel!

TOP 5 chát na Silvestra

TOP 1 242 Chata Valaská Dubová

Malebná chatka na samote v lesnom prostredí má maximálnu kapacitu 8 osôb. V objekte sa nachádzajú 2 trojlôžkové izby a ďalšie 2 prístelky sú v spoločenskej miestnosti, ktorá disponuje aj krbom.


TOP 2 961 Chata Poráč

Štýlová chata v obci Poráč poskytuje ubytovanie pre 17 osôb, čo ocenia najmä početnejšie skupiny. Oobjekt disponuje aj spoločenskou miestnosťou a krbom. Necelé 2km od objektu sa nachádza lyžiarske stredisko Ski Brodok Poráč . Ubytovanie je vhodené ako pre rodiny s deťmi, tak aj pre skupiny priateľov, ktorí si chcú užiť príchod nového roka v krásnom prostredí.

 


TOP 3 2137 Chata Kokava nad Rimavicou

Útulná chata v chatovej oblasti s kapacitou 10 osôb ponúka ubytovanie v dvojlôžkových izbách s možnosťou prístelky. V objekte sa nachádza taktiež spoločenská miestnosť s krbom a jedálenským kútom. Naši spokojní klienti vrelo odporúčajú pobyt na tejto chatke!


TOP 4 3171 ChataNižná Boca

V nádhernom prostredí, konkrétne v obci Nižná Boca, sú situované krásne dreveničky s maximálnou kapacitou 5 a 10 osôb. V dreveniciach sa nachádza útulné posedenie či plne vybavená kuchyňa. Najbližšie lyžiarske stredisko je vzdialené len necelé 3km, okolie ponúka skvelé možnosti pre zimné športy či prechádzky do prírody.


TOP 5 845 Chata Stratená

Jedinečná chatka v malebnej obci Stratená v Slovenskom raji sa nachádza 7km od strediska Mlynky. Chatka ponúka ubytovanie pre 16 osôb v dvoch apartmánoch. V obidvoch apartmánoch sa nachádza hala s krbom. Ubytovanie je vhodné pre rodiny s deťmi, pre aktívnu a ničím nerušenú dovolenku.
e-mail Napíšte nám!×