Prihlásiť sa Registrujte sa Pre ubytovateľov
Môj výber

TOP 5 ubytovaní na Slovensku pri vode

TOP 5 ubytovaní pri vode

Milí traveláci!

Leto ešte zďaleka nekončí, vonku je pekelne horúco a kúpaliská praskajú vo švíkoch. Vybrali sme teda pre Vás 5 TOP objektov pre tento týždeň, ktoré sa nachádzajú pri kúpaliskách (letných, termálnych, prírodných) či priehradách a pre našich klientov boli najpríťažlivejšie. Tak teda šup šup - pobaľte nafukovačky, plavky, opaľovacie krémy a hor sa rýchlo schladiť k vode! Samozrejme, s cestovnou kanceláriou Kiska Travel!

TOP 1 Privát 2736 Vrbov

Tento útulný privát je vzdialený od termálneho kúpaliska Vrbov len 500 metrov a 14 km od termálneho kúpaliska v Poprade. Maximálna kapacita objektu je 11 osôb v dvoj a štvorlôžkových izbách s možnosťou prístelky. Izby sú kompletne vybavené s vlastným sociálnym zariadením. Spoločná kuchynka umožňuje návštevníkom prípravu stravy v kuchyni. Majitelia umožňujú aj pobyt s domácimi zvieratkami a to bez príplatku. Ak budete mať chuť posedieť si v záhrade, k dispozícii Vám bude gril, ohnisko aj altánok. Príďte sa schladiť pod Vysoké Tatry do Vrbova!


TOP 2 Chatka 2777 Liptovský Michal

Chatka na okraji obce je ako stvorená pre rodinky s deťmi či pre skupinku priateľov, ktorí majú chuť prežiť krásne chvíle na Liptove. Necelý kilometer sa nachádza obľúbené termálne kúpalisko v Bešeňovej, v blízkom okolí je taktiež priehrada Liptovská Mara. Chatka má maximálnu kapacitu 5 osôb, je vybavená kuchynkou, sociálnym zariadením a spoločenskou miestnosťou. V exteriéri si môžete vychutnať pohodičku na terase, deti sa môžu vyblázniť na detskom ihrisku umiestnenom pri objekte. Spolu s ohniskom, grilom sa v záhrade nachádza aj šmýkačka, hojdačka či preliezačky. Jednoducho skvelá voľba, kde stráviť svoju letnú dovolenku! Reakcie od klientov sú len pozitívne, pridajte sa aj Vy k našim spokojným zákazníkom!


TOP 3 Chatka 2938 Patince

Každý rok Vysoké Tatry lákajú počas letnej sezóny množstvo turistov, ktorí majú záujem o kvalitné ubytovanie v tichom prostredí. Presne tieto kritériá spĺňa tento očarujúci apartmán v Novej Lesnej. Malebné prostredie tejto obce s nádherným výhľadom na Tatry určite uspokojí každého návštevníka. Maximálna kapacita apartmánu je 4 osoby, čo určite ocenia rodiny s deťmi či skupina priateľov vyhľadávajúca súkromie a pokoj. Užite si vo Vysokých Tatrách dni plné aktívneho oddychu či dokonalý relax v aquaparkoch. V blízkosti je reštaurácia a slovenská koliba, pri apartmánovom dome sa nachádza hojdačka, detské ihrisko, preliezačky.


TOP 4 Chata 814 - Zlatnícka dolina - Skalica

Krásny, moderný objekt je našou ďalšou topkou. Chata je vzdialená len 8 km od priehrady Mlynky. Objekt je nielen estetický príťažlivý, ale aj kompletne vybavený. V chate sa nachádzajú dvoj, troj a štvorlôžkové izby, maximálna kapacita je 11 osôb. V spoločenskej miestnosti sa nachádza moderné posedenie, krb a dokonca aj stolný futbal, čo je určite veľkým lákadlom pre milovníkov futbalu a spoločenských hier. Nádherné okolie chaty s terasou, ohniskom a záhradným nábytkom priam láka na večernú opekačku alebo grilovačku. Prezrite si túto úchvatnú chatu a rezervujte si ju čo najskôr, určite neoľutujete!


TOP 5 Chata 298 Oravice

Chatka v Oraviciach je vzdialená 500 m od termálneho kúpaliska Oravice. Maximálna kapacita je 16 osôb, objekt umožňuje ubytovanie v štvorlôžkových izbách. Samozrejmosťou je plne zariadená kuchyňa, dve kúpeľne, spoločenská miestnosť s krbom. V exteriéri je situovaná terasa a veranda, nachádza sa tu aj ohnisko s posedením a záhradný nábytok. Ubytovanie je vhodné pre rodiny s deťmi ale aj pre tých, ktorí milujú aktívnu dovolenku, keďže okolie ponúka množstvo tipov na výlety a využitia voľného času. Určite neváhajte a prezrite si tento objekt na našej stránke. Sami uvidíte, že táto ponuka je jednoducho neodolateľná!


Ak ste sa rozhodli pre niektorý objekt , nečakajte ani minútu a rezervujte si ho už dnes! Garantujeme Vám, že Vás čakajú nádherné chvíle spojené s pobytom v prekrásnej prírode a v kruhu rodiny či známych prežijete dovolenku, na ktorú nikdy nezabudnete. Ak by ste mali záujem o iný objekt alebo lokalitu, určite si prezrite našu bohatú ponuku ubytovacích zariadení, ktorá zahŕňa chaty, priváty či penzióny zo všetkých kútov Slovenska! Neváhajte a voľte Kiska Travel! Viac na www.kiskatravel.sk.

Príjemnú dovolenku Vám želá

Ing. Eva Kisková
Riaditeľka cestovnej kancelárie
KISKA TRAVELe-mail Napíšte nám!×