Prihlásiť sa Registrujte sa Pre ubytovateľov
Môj výber

Dovolenka na Slovensku + bonus 40€ zadarmo!

Milí dovolenkári,

k dovolenkovej pohode Vám pribalíme pri platbe kreditnou kartou aj skvelý bonus navyše!

K dovolenke na Slovensku Vám pribalíme bonus 40 € zadarmoMám záujem platiť dovolenku kreditnou kartou a získať bonus 40€ zadarmo
Vyberte si z 2000 chát, privátov a penziónov

Vašu dovolenku vybavíte na www.kiskatravel.sk

Pri vypĺňaní objednávkového formulára
zadajte v poli Poznámka kód akcie KT1502.

Detailné podmienky akcie nájdete TUPríjemnú dovolenku Vám želá

Ing. Eva Kisková
Riaditeľka cestovnej kancelárie
KISKA TRAVEL

 

 

Kiska Travel - ubytovanie na Slovensku nájdete na www.kiskatravel.sk

Dovolenkovať na Slovensku sa teraz oplatí!

Máte chuť stráviť toto leto v lone prírody nášho malebného Slovenska a pritom získať finančný bonus v hodnote 40€? Využite túto exklusívnu možnosť, ktorú Vám ponúka jedine Kiska Travel!

Slovensko disponuje bohatou a pestrou ponukou jedinečných prírodných úkazov, priehrad, jazier, jaskýň, termálnych či letných kúpalísk. Vybrať si ako dovolenkovú destináciu túto malú - veľkú krajinu je tou správnou voľbou! Zo širokého spektra ponúk si zaručene vyberie každá veková kategória to, čo je jej srdcu najbližšie.

Dovolenkovať na Slovensku môže každý - vášnivý turista, milovník historických pamiatok, nadšenci využívajúci služby v kúpeľných mestách či rodiny s deťmi túžiace po aktívnom oddychu pri vode. Slovensko jednoducho uspokojí potreby a túžby každého návštevníka. My Vám teraz navyše ponúkame jedinečnú možnosť stráviť dovolenku v našej malebnej krajine a pritom získať finančný bonus v hodnote 40€ na čokoľvek ZDARMA!

Stačí ak si vyberiete z našej pestrej ponuky ubytovania na Slovensku zahŕňajúcej viac ako 2000 chát, privátov či penziónov z rôznych kútov Slovenska, ktoré nájdete na našej webovej stránke www.kiskatravel.sk , vytvoríte si rezerváciu ubytovania v minimálnej hodnote 300 EUR a zaplatíte kreditnou kartou nášho partnera (Quatro, Triangel, Slovenská požičovňa,...).

Zaujal Vás bonus, ale takúto kreditnú kartu nemáte? Nezúfajte, Vašu kreditnú kartu si vybavíte jednoducho na 0850 111 007.

Splnením týchto podmienok získate finančný bonus v hodnote 40€, ktoré môžete využiť napríklad na skvelú večeru s rodinou, pobyt v jednom z mnohých termálnych kúpalísk či na čokoľvek iné. Je to už len na Vás.

Neváhajte a využite túto úžasnú a neodolateľnú ponuku od Kiska Travel!

Vaša cestovná kancelária Kiska Travele-mail Napíšte nám!×