Prihlásiť sa Registrujte sa Pre ubytovateľov
Môj výber

Wellness hotel*** Bešeňová Bešeňová

Kód objektu: 2620    Termíny aktualizované: 26. 2. 2024

Raňajky v cene

Wellness hotel*** Bešeňová Bešeňová 2620 - 112861

Wellness hotel*** Bešeňová Bešeňová

Bešeňová >> Zobraziť na mape max. 283 osôb


 • Wellness hotel *** v areáli kúpaliska. V cene je zahrnuté: UBYTOVANIE, STRAVA, SKVELÝ WELLNESS a rôzne iné doplnkové služby hotela.
 • OZNAM: Dovoľujeme si Vás informovať, že v termínoch 21.04. - 20.06. a 04.09. - 17.11.2023 bude prebiehať rekonštrukcia podkrovných priestorov v budove susediacej s hotelom Galéria Thermal**** Bešeňová (v minulosti označovaný ako blok D). V uvedených termínoch budú mimo prevádzky Apartmány Hastens a Apartmány Exclusive vrátane alternatív s vírivkou, ktoré sa nachádzajú v tejto budove. Zároveň počas počiatočných stavebných prác môže byť v blízkosti budovy zvýšená hlučnosť a prašnosť. Nakoľko bola táto časť hotela Galéria Thermal využívaná i na prechod hotelových hostí suchou nohou do vodného parku Bešeňová (k hlavnému vstupu), dočasne nebude táto možnosť dostupná.
 • UPOZORNENIE: Na základe informácií z prevádzky Vodného parku Bešeňová, dovoľte nám upresniť aktuálny stav rekonštrukcie termálneho Relaxačného bazéna s vodným barom Cosmopolitan (BT4). Vzhľadom na výkyvy počasia sa rekonštrukcia predĺži a prevádzka bazéna bude nasledovná: do 25.10.2023 vrátane – mimo prevádzky; 26.10. – 05.11.2023 - v prevádzke, avšak bez hydromasážnych trysiek – ležadiel; Od 06.11. do 09.11.2023 vrátane – technická odstávka potrebná na sprevádzkovanie hydromasážnych trysiek.

Vybavenie objektu

 • reštaurácia, kaviareň
 • 3 x kongresová sála (100, 70, 25 miest)
 • bankomat, predajňa suvenírov, požičovňa bicyklov
 • Relax, šport: posilňovňa
 • Relax, šport (za poplatok): relax centrum
 • Výťah: nie. Recepcia otvorená 24 hod. Platba kartou v hoteli: Visa, Master card, American Expres, Maestro
 • Parkovanie: zdarma

Služby v cene pobytu: neobmedzený vstup na termálne kúpalisko (počas prevádzkovej doby), wellness

Aby sme Vám zabezpečili maximálnu pohodu, okrem nasledovných služieb sme pripravení vyjsť v ústrety aj vašim individuálnym prianiam.

 • ubytovanie priamo vo vodnom parku
 • Wi-Fi pripojenie na internet v celom hoteli
 • bezplatné parkovanie
 • župany na izbe
 • v štúdiách a apartmánoch máte k dispozícii samostatný kuchynský kút so základným vybavením

K tomu navyše pre hotelových hostí GRÁTIS:

 • počas pobytu vstup do vodného parku 15 min. pred jeho oficiálnym ranným otvorením
 • detská kozmetika na izbe 1x za pobyt pri príchode
 • výmena „plážových“ uterákov priamo na vašej hotelovej izbe

Okrem ubytovania v hoteli Bešeňová nájdete aj moderné vybavené kongresové centrum so 4 konferenčnými miestnosťami a rozsiahlou kapacitou do 500 miest ako ideálne na organizovanie firemných podujatí či teambuildingov.

Termíny vášho pobytu

Deň príchodu
Deň odchodu

Izba Štandard s výhľadom do vod. parku a balkónom

Izba pre príjemný oddych s partnerom doplnená o balkón s výhľadom na vodný park.

Z Izby Štandard s výhľadom do vodného parku môžete mať perfektný výhľad z balkónu na areál vodného raja, prípadne okolité tatranské vrchy. V niektorých izbách je možné umiestniť prístelku (formou jednolôžkového rozkladacieho kresla) pre dieťa do 12 rokov. Potrebu prístelky je nutné nahlásiť pri rezervácii. Relaxačný pobyt vo vodnom parku Bešeňová sa neobíde bez uterákov, osušiek a županov, ktoré sú pre vás pripravené na každej izbe.

Suite

Ideálne pre rodinnú dovolenku plnú zážitkov.

Dvojizbový apartmán Suite sa skladá zo spálňovej časti a obývacej miestnosti. Rozloha apartmánu Suite umožňuje umiestnenie prístelky (rozkladací gauč), ktorá sa nachádza v obývacej miestnosti. Niektoré suity sú podkrovné. Izby majú výhľad buď do vodného parku alebo na parkovisko. Nie všetky majú k dispozícií balkón. Relaxačný pobyt vo Vodnom parku Bešeňová sa nezaobíde bez uterákov, osušiek a županov, ktoré sú pre vás pripravené na kždej izbe. Detské župany nie sú k dispozícii.


Vybavenie izby

Izby Suite sú vybavené súkromnou kúpeľňou so sprchovacím kútom alebo vaňou, s WC, sušičom vlasov, LCD TV, trezorom, telefónom a WiFi internetovým pripojením. Na každej izbe sú pre vás pripravené uteráky, osušky a župany.

Štúdio Lux

Jedinečný výhľad do vodného parku pre príjemné chvíle s vašou rodinkou alebo priateľmi.

Štúdiá sú so samostatným kuchynským kútom. Ideálne pre rodiny s deťmi. Možnosť 2 prísteliek z rozkladacieho gauča. Všetky štúdiá sú orientované na výhľad priamo do vodného parku. Nachádzajú sa v budove bez výťahu. Bez možnosti balkóna alebo terasy.

Štúdio Lux s balkónom alebo terasou

Dokonalý pocit spokojnosti v štúdiu s výhľadom na vodný park priamo z balkóna.

Štúdiá s možnosťou prístelky s balkónom alebo terasou. Štúdiá takisto disponujú samostatným kuchynským kútom. Ideálne pre rodiny s deťmi. Možnosť 2 prísteliek z rozkladacieho gauča. Všetky sú orientované na vodný park a majú k dispozícií balkón alebo terasu. Nachádzajú sa v budove bez výťahu.

Apartmán

Apartmán je priestranným miestom so samostatnou spálňou a obývacou miestnosťou.

Neuveriteľný panoramatický výhľad na okolitú prírodu je ideálnym spestrením rannej kávy alebo čaju o piatej. Skladá sa zo spálne, kde sú k dispozícií 2 pevné lôžka, obývacej miestnosti a kuchynky. Súčasťou každej izby je balkón. V prípade potreby poskytuje apartmán možnosť umiestnenia až 2 prísteliek v obývacej časti apartmánu formou rozkladacieho gauča. Relax vo vodnom parku sa nezaobíde bez uterákov, osušiek a županov, ktoré sú pre vás pripravené na každej izbe. Detské župany nie sú k dispozícii.


Vybavenie izby

Každý apartmán je vybavený vlastným kuchynským kútom, kúpeľňou so sprchovacím kútom, WC, interaktívnou LCD televíziou, trezorom, telefónom a WiFi pripojením. Súčasťou každej izby je balkón. Nechajte sa rozmaznávať našou starostlivosťou – na každej izbe sú pre vás pripravené uteráky, osušky a župany.

Štúdio classic

Útulné štúdio pre príjemné chvíle strávené s milovanou polovičkou.

Izba je priestorovo vhodná pre 2 dospelé osoby. Na izbách tohto typu nie je možné poskytnúť prístelku. Súčasťou izby je kuchynský kút. Izby sú orientované na parkovisko alebo sú podkrovné so strešným oknom. Sú síce rozlohovo najmenšie, no o to útulnejšie. Nachádzajú sa v bloku bez výťahu. Bez možnosti balkóna alebo terasy.


Vybavenie izby

Izby sú vybavené samostatnou kúpeľňou s WC, sušičom vlasov, kuchynským kútom so základným vybavením a chladničkou. Okrem štandardného WiFi pripojenia je pre zákazníkov na izbe k dispozícii LCD TV, trezor a telefón.

Na každej izbe sú pre vás pripravené uteráky, osušky a župany.

Izba Štandard s výhľadom do vodného parku

Užite si maximálne pohodlie s jedinečným výhľadom na vodný park.

Izba Štandard s výhľadom do vodného parku poskytuje výhľad na areál vodného raja a jedinečné okolité tatranské vrchy. V niektorých izbách je možné umiestniť prístelku (formou jednolôžkového rozkladacieho kresla) pre dieťa do 12 rokov, avšak je dôležité oznámiť to pri rezervácií. Relax vo vodnom parku Bešeňová sa neobíde bez uterákov, osušiek a županov, ktoré sú pre vás pripravené na každej izbe.

Izba Štandard

Izby typu štandard sú ideálne pre 2 osoby. V niektorých izbách typu štandard, je možné umiestniť prístelku (formou jednolôžkového rozkladacieho kresla) pre dieťa do 12 rokov. Potrebu prístelky je nutné nahlásiť pri rezervácii. Izby typu štandard majú výhľad orientovaný na parkovisko a sú bez balkónov. Niektoré z izieb sa nachádzajú v podkroví so strešným oknom. Relax vo vodnom parku Bešeňová sa neobíde bez uterákov, osušiek a županov, ktoré sú pre vás pripravené na každej izbe.


Vybavenie izby

Súčasťou každej izby je súkromná kúpeľňa so sprchovacím kútom alebo vaňou, s WC, sušičom vlasov, LCD TV, trezorom, telefónom, mini barom a WiFi pripojením. Na každej izbe sú pre vás pripravené uteráky, osušky a župany.

Apartmán Hastens

Vstúpte do apartmánu dokonalého oddychu, kde si užijete kvalitný spánok na luxusnej posteli Hastens.

Apartmán Hastens je ideálnym miestom pre hostí hľadajúcich priestrannú izbu v modernom štýle so samostatnou kuchynkou. Spálňa s exkluzívnou manželskou posteľou Hastens sa postará o váš dokonalý oddych a kvalitný spánok počas celého pobytu. Gauč umiestnený v obývacej časti izby je možné využiť aj ako prístelku. Z obývacej izby sa dostanete na balkón, kde si každé ráno vychutnáte šálku čaju alebo kávy s príjemnými výhľadmi na okolie. Niektoré izby sú orientované priamo do vodného parku.


Vybavenie izby

Relax vo vodnom parku sa nezaobíde bez uterákov, osušiek a županov, ktoré sú pre vás pripravené na každej izbe. Detské župany nie sú k dispozícii.

Doplatky na mieste

 • Rekreačný poplatok.

Pobyt s domácim zvieratkom

 • Pobyt s domácim zvieratkom: nie je dovolený

Užitočné informácie

 • U nás dostanete vždy tie najvýhodnejšie ceny !
  Zvýhodnené ceny skipasssov pri vytvorení rezervácie cez našu stránku online!

Ostatné informácie

 • Pobyt začína nástupom od 15.00 do 19.00 hod. v deň príjazdu. Pobyt končí do 10.00 hod. v deň odchodu
 • Vlak 2 km Liptovská Teplá, Autobus 500 m
 • Ubytovanie vhodné: pre rodiny s deťmi, pre športovo založených, pre aktívnu dovolenku, pre nerušenú dovolenku. Majiteľ sa dohovorí: slovensky, nemecky, anglicky, poľsky, rusky, česky. Dostupnosť siete: Orange, T-Mobile, O2

Objekt sa nachádza: Bešeňová / Chočské vrchy, Liptov, Nízke Tatry, Stredné Slovensko / okr. Ružomberok / Žilinský kraj

Lyžiarske strediská

8 km Lúčky
1 x lyžiarsky vlek, dĺžka 350m, 1 x zjazdovka.

15 km Malinô Brdo ski and bike park Ružomberok
1 x sedačková lanovka, 1 x kabínková lanovka, 6 x lyžiarsky vlek, 8 x zjazdovka, najdlhší svah 3,9 km, umelé zasnežovanie, večerné lyžovanie, lyžiarska škola, škola snowboardu, požičovňa lyžiarskeho výstroja, skiservis.

Tipy na výlet

2 km Aquapark GINO PARADISE Bešeňová
Termálne kúpalisko, 2 x plavecký bazén, masážny bazén, tobogány, wellness, masáže, paintball, fitnes, solárium, herňa.

6 km Liptovská Mara

12 km Ružomberok
Ružomberok - prírodné, kultúrne, historické zaujímavosti, goticky kostol 14. storočie, múzeum liptovskej dediny, galéria.

16 km Aquapark Tatralandia - Liptovský Mikuláš
Aquapark Tatralandia - Liptovský Mikuláš - termálne kúpalisko: 11 x termálny bazén, 2 x plavecký bazén, 27 x tobogán -otvorený, uzavretý, raftovací, vitálny svet, adrenalín zóna, športový areál.

19 km Liptovský Mikuláš
Liptovský Mikuláš - historické centrum, múzeum, galéria, plaváreň, squash, fitnes, sauny, zimný štadión. Aquapark Tatralandia - Liptovský Mikuláš - termálne kúpalisko: 11 x termálny bazén, 2 x plavecký bazén, 27 x tobogán -otvorený, uzavretý, raftovací, vitálny svet, adrenalín zóna, športový areál.

Zobrazenie na mape je orientačné.

Zobraz cestu z:
do:


 Ubytovacie zariadenie  Obsadené ubytovacie zariadenieCenník ubytovania
Sezóna Obdobie Info cena Typ
20 x dvojlôžková izba Štandard + 1 x prístelka: 
(1 x manželská posteľ, 1 x rozkladacie kreslo), vlastná kúpeľňa v izbe (vaňa alebo sprchovací kút, umývadlo, WC v kúpeľni, sušič vlasov), LCD+SAT, telefón, wifi (bezdrôtové) pripojenie, minibar, trezor zdarma
20 x dvojlôžková izba Lux: 
(1 x manželská posteľ), vlastná kúpeľňa v izbe (sprchovací kút, umývadlo, WC v kúpeľni), LCD+SAT, telefón, wifi (bezdrôtové) pripojenie, minibar, rýchlovarná konvica, trezor zdarma
20 x apartmán: 
1 x dvojlôžková izba (1 x manželská posteľ), sušič vlasov, + 2 x prístelka (2 x rozkladacie kreslo, spoločenská miestnosť ), spoločenská miestnosť (LCD+SAT, telefón, posedenie, trezor, wifi (bezdrôtové) pripojenie, minibar), kuchynský kút (chladnička, rýchlovarná kanvica, dvojplatnička), kúpelňa (sprchovací kút, WC v kúpeľni, umývadlo)
20 x štúdio Suite: 
1 x dvojlôžková izba (1 x manželská posteľ), sušič vlasov, + 1 x prístelka (1 x rozkladacie kreslo), spoločenská miestnosť (LCD+SAT, telefón, posedenie, trezor, wifi (bezdrôtové) pripojenie), kúpelňa (sprchovací kút, WC v kúpeľni, umývadlo), minibar
1 x štúdio: 
1 x dvojlôžková izba + 1 x prístelka (1 x manželská posteľ, 1 x rozkladacie kreslo), sušič vlasov, kuchynský kút (chladnička, rýchlovarná kanvica, dvojplatnička), kúpelňa (sprchovací kút, WC v kúpeľni, umývadlo), LCD+SAT, telefón, posedenie, trezor, wifi (bezdrôtové) pripojenie, minibar


Február 2024
PoUtStŠtPiSoNe
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
26272829 
Marec 2024
PoUtStŠtPiSoNe
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Apríl 2024
PoUtStŠtPiSoNe
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930 
Máj 2024
PoUtStŠtPiSoNe
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 
Jún 2024
PoUtStŠtPiSoNe
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
Júl 2024
PoUtStŠtPiSoNe
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031 
August 2024
PoUtStŠtPiSoNe
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031 
September 2024
PoUtStŠtPiSoNe
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30 
Október 2024
PoUtStŠtPiSoNe
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031 
November 2024
PoUtStŠtPiSoNe
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930 
December 2024
PoUtStŠtPiSoNe
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031 
Január 2025
PoUtStŠtPiSoNe
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 
 Obsadené   Čiastočne obsadené  
CELKOVÉ HODNOTENIE
4.5/5
Prinášame Vám hodnotenia našich klientov.

Počet hodnotení: 555
Lukas

2. 12. 2023
4
Romana

Nemám veľké výhrady na ubytovanie. Akurát sme boli 4 osoby a ustlané bolo len pre tri- museli sme si sami rozložit sedačku v obývačke a chýbala nám navlečená perina, tak deti spali pod jednou len. A záves v kúpeľni vo vani. Inak bolo ubytovanie fajn. Najlepšie hodnotím jednoznačne polpenziu. Nebíčko v papulke- aj raňajky aj večere.
VYJADRENIE: Hostia mali zakúpené ubytovanie pre 2 dospelé osoby a 2 deti, z toho jedno vo veku 5r.- BEZ NÁROKU na lôžko.

6. 11. 2023
5
Jana

27. 9. 2023
4
Marek

Určite príjemný pobyt až na pár detailo za ktoré strhávam hodnotenie. Čistota izieb sa dala trochu viac by som sa zameral na kreslá a nábytok (škvrny a prach). Prekvapenie bolo že ta nebol výťah a museli sme kočár kufre a deti trepať na poschodie. Kuchynka v poriadku ak by tam bola mikrovlnka tak by to bolo úplne super. Podráždený personál v bare v akvaparku tu už bol spomenutý. Inak okrem týchto výhrad bolo všetko super jedlo, bazény, prostredie atď. a celkovo hodnotí ako super pobyt.

4. 9. 2023
5
Tatiana

Boli sme spokojní s ubytovaním aj s hotelovým servisom....možno len keby bolo viac obmieňané raňajkové menu....teraz to bolo už 4x čo me boli na pobyte tam a raňajky sa tými rokmi vôbec nezmenili....ale čo sa týka aquaparku a ubytovania spokojnosť.

17. 7. 2023
4
Rastislav

všetko OK, až na posteľ, strašne uzka a makky madrac, este teraz ma boli chrbat

9. 5. 2023
5
Milan

Veľmi spokojný, čistota, kvalitná strava, veľmi milý personál, výborný welness

5. 4. 2023
5
Lukáš

všetko v poriadku

4. 4. 2023
5
Mikulcik

6. 3. 2023
5
Radoslava

6. 3. 2023
5
Anna

Ďakujeme Kiska Travel za super pobyt, ktorý sme si užili a taktiež za rýchlu komunikáciu, milý prístup. V hoteli sú izby pekné čisté, jedlo výborne. Ešte raz ďakujeme

5
Rastislav

5
Radoslava

5
Zuzana

4
Michal

Hotel aj zamestnanci super, jedine mi vadilo ze na izbe nebol termostat, a bolo velmi teplo. Jedlo vynikajuce, obsluha mila, v lobby bare siroky vyber drinkov, nie je co dodat.
Hotelu davam 8 z 10, 2 body strhavam kvoli chybajucemu termostatu a ze susiak na pradlo sa rozpadaval, ledva udrzal plavky a 2 uteraky...
Wellness tiez 8 z 10, 3 suche a 3 parne sauny, mily personal, zaujimave ceremonie, 3 hodinovy vstup na den - co bolo v cene - bolo akurat dostacujuce.
Aquapark tak 3 z 10, prilis vela ludi na meter stvorcovy, najst si lehatko sa nam za 3 dni nepodarilo, nehovoriac o tom, ze bazeny su prilis male na mnozstvo ludi, ktore tam pustia. Tie 3 body davam len kvoli jedlu, ktore bolo na aquapark prekvapivo dobre a cerstve, aj ked sme sa nacakali riadne, a lacne to rozhodne nebolo... A opat, velmi mily - aj ked trosku pomaly- personal.

4
Ing. Zuzana

Izba splnila očakávania a pobyt celkovo. Neobmedzené vstupy do aquaparku, na každú noc 1x vstup do saunového sveta. S ubytovaním bol dohodnutý aj konzum v areáli v cene rekreačného poukazu (odporúčam určite využiť). S ničím nebol problém. Raňajky v poriadku, taká klasika hotelová. Na večeru bolo vždy taktiež z čoho vybrať. Izba bola na prízemí, hneď prvá od vchodu do aquaparku, takže pre nás výhoda, no nevýhoda že sme to mali najďalej na raňajky / večere. :) Celkovo hodnotím pobyt veľmi dobre.

4
Alexander

5
Miloš

Ďakujeme Kiska travel za ochotu a ústretovosť pri zabezpečovaní ubytovania v Hoteli Bešeňová, v ktorom sme strávili úžasný víkend v čistom prostredí s ochotným a milým personálom, strava bola chutná s bohatým výberom. I napriek obmedzeniam dobre zorganizované a môžme len odporúčať. Ďakujeme ešte raz a tešíme sa na ďalšiu spoluprácu

15.11.2021

5
Martina

Nemám žiadne vyhrady, veľmi sa nám páčilo, radi sa tam vrátime

5
Mário

Príjemné ubytovanie, čisté, aj so vstupom do akvaparku priamo pod našou izbou a aj s trojhodinovým vstupom do wellnessu. Taktiež polpenzia bola výborná, v hoteli varia výborne a ponúkali veľký výber jedál. Pobyt sme si užili a môžeme iba odporúčať.

5
Jan

nie je co vytykat vsetko bolo v poriadku ci ubytovnie starava personal
dakujeme za pobyt a tesime sa zas

5
Radoslava

super pobyt cez vasu agenturu vseko bolo v poriadku personal straba ubytovanie niet co dodat este raz super a dakujeme
pojdeme zas

5
Annamária

Super pobyt všerko úžasné

3
Daniel

Vzhladom na 3 osoby bola izba s prístelkom veľmi malá. Čistota izby bola v poriadku, aj servis. Mali sme ubytovanie s polpenziou, nemám čo vytknúť, jedlo chutné, výber dobrý. Jediná výhrada je na veľkosť izby ktorú sme mali, čo som spomínal v úvode. Pre dve osoby by bola akceptovateľná, ale vo verzii s prístelkom sme sa na izbe doslova tlačili.

5
Jana

Celému ubytovaniu nie je čo vytknúť.Apartman dobre vybavený(možno mikrovlnka by sa ešte zišla pokiaľ sa rozhodnete čiastočne prestavovať sami). Všade cistucko,výborne situované,z balkóna rovno do bazéna . Veľmi milý personál.Vrelo doporučujem.

5
Lucia

Izba bola v top stave, niektoré zástrčky síce nefungovali a župan bol roztrhaný ako keby ho pes rozhryzol, ale to sú detaily. Výhľad sme mali priamo do areálu, raňajky boli tiež pestré, využili sme aj vstup do sauny, tie tiež nemali chybu. Určite prídem aj nabudúce.

5
Branislav

Kvalitný hotel s veľmi milým a ochotným personálom. Služby hotela ako strava, ubytovanie a čistota izieb na vysokej úrovni. Oceňujem župany a osušky na izbe použiteľné na voľný vstup do aquaparku / počet nocí = počet celodenných vstupov /. Na vyšantenie ako detí tak i dospelých je to ideálna voľba. Fantastický Wellness - Harmónia v cene poukazu len potvrdil správnu voľbu tejto rekreácie. Určite vrelo odporúčam...

5
Daniela

Ďakujeme Kiska travel za skvelú dovolenku. Personál veľmi milí, izby čisté. Boli sme veľmi spokojni.

5
Jan

super ubytovanie personal strava
o rok som tam zas

5
Daniel

S pobytom v tomto hoteli som celkovo spokojný, kvalita služieb aj strava boli na dobrej úrovni. Hotel odporúčam aj ja sa do neho v budúcnosti rád vrátim.

4
Maroš

2
Marián

Hrozné parkovanie, vôbec to nie je doriešené, pole nie je parkovisko, akurát si zničíte podvozok na aute. Raňajky aj večere ďaleko, museli sme vyjsť z ubytovania a prejsť do iného objektu. Bývali sme na 2. poschodí, BEZ VÝŤAHU, vláčiť sa s kuframi a dvoma deťmi na koniec 150 m dlhej chodby bol super zážitok. Nikde totiž nemali napísané, že nemajú výťah. Strava bola v poriadku, celkom chutilo, personál bol milí a ochotní, vyhovel vo všetkom. Vnútri v areáli všetko predražené, radšej sa najesť vonku. To aj Tatry boli ohľadom cien jedla lacnejšie... Celkový dojem - sklamanie, na budúce tam už nepôjdeme.

5
Veronika

Hotel aj aquapark je skvele vybaveny.na vsetky sluzby staci pipnut hodinkami.zatemnovacie zavesy v izbach,prijemna kuchynka a skvele postele.ranajky aj vecere vyber z sirokeho bufetu.vsade prijemna obsluha,ako v hoteli tak aj v aquaparku.perfektne vodne atrakcie aj animacie.

5
Vlastimil

Spokojnosť na 100%...

4
Veronika

Spokojnost. Jedine kupelna na nas posobila tak, ze mas uz svoje dobre casy za sebou.

5
Martin

Dobrý den
S ubytováním jsme byli spokojeni, na pokoji bylo čisto. Jídlo bylo chutné též bez problému. Personál byl ochotný. V termálu jsme si našli to co nám vyhovovalo.
Za nás naprostá spokojenost.

3
Jana

Cena vs. sluzby a ubytovanie podla nasho nazoru vysoka. Polpenzia super, strava tak ako aj ostatni pisu vyborna, ale nevyhoda, ze do restauracie musite prejst do inej casti hotela a to po vonku, cize v zimnom case sa obliekat, vyzliekat - s detmi dost nevyhoda. Co sa tyka stravovania v bazenovej casti, cena vs kvalita urcite vysoka. Inu moznost ale nemate, takze si priplatite. To iste plati aj v casti barov.
Ubytovanie primerane, trochu nas sklamal hluk z vlakov, kedze trat je dost blizko.

5
Anita

Vylepseny areal , ocenujeme skvely vyber jedal priamo v Aquaparku a takisto bar priamo v bazene . Ubytovanie bolo velmi ciste , personal velmi ochotny a bohaty vyber jedal pocas ranajok aj vecer .

4
Róbert

Pekný komplex kde káždá časť má svoj vstup priamo do aquaparku, dá sa teda povedať, že všetko je blízko. Izba pekná veľká čistá so strešnými oknami čiže výhľad na hviezdy zaručený. Strava výborná od prvého po posledný chod raňajky aj večere. Aquapark splnil očakávania no vzhľadom na jesenné prázdniny pochopitelne preplnený. V každom prípade má svoje čaro bývať priamo v aquaparku. Spokojnosť.

5
Ján

Spokojný s ubytovaním
Spokojný so stravou ,s prístupom recepčných
Tesim sa na dalsi víkend straveny vo vašom zariadení
cez vašu kanceláriu

1
Miroslav

Po nahlásení, že budeme ubytovaní aj s päť mesačným dieťaťom sme dostli izbu na najvyššom (treťom) poschodí bez výťahu !!!! pod strechou kde sa nedalo od tepla žiť a dieťa ledva zaspalo.
Uvítala by som informáciu, o umiestnení izby nakoľko šlapať s malým dieťaťom niekoľko krát denne hore dole po schodoch nie je moja predstava dovolenky... keby sme to vedeli vybrali by sme si inu izbu alebo iný termín.
Neviem či za to mohol hotel alebo KISKA TRAVEL cez ktorý sme pobyt objednávali ale ešte dodnes mi vrie krv v žilách.
Na izbe nás čakalo prekvapenie v podobe cigariet zastrčených v sedačke.. dakujeme ale nefajčíme.. neviem ako sa tam tým padom upratuje ...vyzeralo tam pomerne čislo...
Zariadenie stare - zažilo už aj lepšie časy.
Personál bol v poriadku.
Ranajky ok... žiadna slava ale chutili - akurat pri napojoch ktoré boli z automatu bola rada.

4
Peter

4 z 5* davam hlavne kvoli chybe cestovky, kedze ubytovaci poukaz nespominal ze dieta do 6 rokov je bez naroku na lozko. Pritom sme mali na izbe aj rozkladacie kreslo aj vankus a paplon, ale obliecky hotel nedal ani po viacerych pokusoch o dohodu s cestovkou. Len ak by sme zaplatili dalsich 27eur/noc. Takze trochu neprijemny start pobytu vybavovackami.

Hotel prijemny a hodny 3*. Kupelna pekna a cista. Kuchynka v studiu minimalisticka ale uplne postacovala nasim potrebam. Izbu nam za 4 noci pobytu upratali 3x co bohate stacilo. Boli sme ubytovani na 2. posch a teda pod strechou. Takze sme mali na izbe poriadne teplo, ale vobec to nevadilo a aspon nam cez noc vyschli veci. Okna sme mali do arealu cize hluk z vlakov nas nevyrusoval - mozno citlivejsie osoby mozu brat ako minus.

Mali sme polpenziu a naozaj prijemne prekvapenie - ranajky/vecere svedske stoly. Jedlo bolo vynikajuce! Chodili sme okolo 8ej rano a o 7ej vecer a aj ked bolo dost ludi, vobec sa pri jedlach necakalo.

5
Jiri

Dobry den,byli jsme spokojeni.

5
Michael

vše splnilo očekávání

4
Katarina

Personál bol milý, areál hotelu ale hlavne kúpaliska bol pekný. Saunové centrum bolo úplne super.
Jediná výhrada by bola snáď, že kreslo v našej izbe bolo dosť fľakaté (nedostatočne vyčistené) a to neposobí bohužiaľ dobre. Okrem toho sme ale boli celkovo spokojní.

2
Jana

Ubytování nesplnilo očekávání , nejsem spokojená. Malý pokoj pro 3 lidi , přetopeno , při otevření okna velký hluk z projíždějících vlaků. Nejhorší, že i v noci, projíždí pořád!!!! Pokoj hned vedle výtahu,takže neustálý provoz . Nikde poblíž schodiště , kdyby se cokoliv stalo. Při dotazu , je zamčenééé !!!!! Nedoporučuji!!!!

3
Ivana

DObrý den,

celkový komplex moc pěkný i ubytování, ale ze soboty na neděli jsme se moc nevyspali, jelikož pod námi byla discotéka nebo něco takového, lidi si stěžovaly, ale stejně to probíhalo do půl třetí v noci, byl to opravdu velký hluk a nevyspat se před cestou do Čech není moc dobré. V recepci nabídli kompenzaci formou slevy na thermály, ale pouze na neděli, když už většina lidí jela domů. JInak jsem měla na účtě připsánu částku přes 30eur za saunování,kde jsme vůbec nebyli, všimla jsem si až doma ,takže teď řešíme přes maily, tak ještě nevím jak to dopadne. Zdravím Boumová

5
Ilona

Velmi ochotný personál.Chutné jídlo.

5
Tadeáš

Všechno bylo v pořádku ! 100 procent !

4
Zdeněk

Bez vážnějších připomínek.

4
Ivana

Ubytování v pohodě bez problémů.

4
Ladislav

S ubytováním jsme byli spokojeni. V pohodě, bez problému.

5
Gabriela

Ubytovanie krásne, areál kúpaliska skvelý, bazény, strava, počasie... všetko bolo super!

5
Pavel

Ubytovani a vsechny sluzby super.Pristi rok si to urcite zopakujeme.Moc dekujeme Śachovi

5
Soňa

Užasné ubytování, skvělá dovolená,perfektní služby.

Termíny vášho pobytu

Deň príchodu
Deň odchodu

Izba Štandard s výhľadom do vod. parku a balkónom

Izba pre príjemný oddych s partnerom doplnená o balkón s výhľadom na vodný park.

Z Izby Štandard s výhľadom do vodného parku môžete mať perfektný výhľad z balkónu na areál vodného raja, prípadne okolité tatranské vrchy. V niektorých izbách je možné umiestniť prístelku (formou jednolôžkového rozkladacieho kresla) pre dieťa do 12 rokov. Potrebu prístelky je nutné nahlásiť pri rezervácii. Relaxačný pobyt vo vodnom parku Bešeňová sa neobíde bez uterákov, osušiek a županov, ktoré sú pre vás pripravené na každej izbe.

Suite

Ideálne pre rodinnú dovolenku plnú zážitkov.

Dvojizbový apartmán Suite sa skladá zo spálňovej časti a obývacej miestnosti. Rozloha apartmánu Suite umožňuje umiestnenie prístelky (rozkladací gauč), ktorá sa nachádza v obývacej miestnosti. Niektoré suity sú podkrovné. Izby majú výhľad buď do vodného parku alebo na parkovisko. Nie všetky majú k dispozícií balkón. Relaxačný pobyt vo Vodnom parku Bešeňová sa nezaobíde bez uterákov, osušiek a županov, ktoré sú pre vás pripravené na kždej izbe. Detské župany nie sú k dispozícii.


Vybavenie izby

Izby Suite sú vybavené súkromnou kúpeľňou so sprchovacím kútom alebo vaňou, s WC, sušičom vlasov, LCD TV, trezorom, telefónom a WiFi internetovým pripojením. Na každej izbe sú pre vás pripravené uteráky, osušky a župany.

Štúdio Lux

Jedinečný výhľad do vodného parku pre príjemné chvíle s vašou rodinkou alebo priateľmi.

Štúdiá sú so samostatným kuchynským kútom. Ideálne pre rodiny s deťmi. Možnosť 2 prísteliek z rozkladacieho gauča. Všetky štúdiá sú orientované na výhľad priamo do vodného parku. Nachádzajú sa v budove bez výťahu. Bez možnosti balkóna alebo terasy.

Štúdio Lux s balkónom alebo terasou

Dokonalý pocit spokojnosti v štúdiu s výhľadom na vodný park priamo z balkóna.

Štúdiá s možnosťou prístelky s balkónom alebo terasou. Štúdiá takisto disponujú samostatným kuchynským kútom. Ideálne pre rodiny s deťmi. Možnosť 2 prísteliek z rozkladacieho gauča. Všetky sú orientované na vodný park a majú k dispozícií balkón alebo terasu. Nachádzajú sa v budove bez výťahu.

Apartmán

Apartmán je priestranným miestom so samostatnou spálňou a obývacou miestnosťou.

Neuveriteľný panoramatický výhľad na okolitú prírodu je ideálnym spestrením rannej kávy alebo čaju o piatej. Skladá sa zo spálne, kde sú k dispozícií 2 pevné lôžka, obývacej miestnosti a kuchynky. Súčasťou každej izby je balkón. V prípade potreby poskytuje apartmán možnosť umiestnenia až 2 prísteliek v obývacej časti apartmánu formou rozkladacieho gauča. Relax vo vodnom parku sa nezaobíde bez uterákov, osušiek a županov, ktoré sú pre vás pripravené na každej izbe. Detské župany nie sú k dispozícii.


Vybavenie izby

Každý apartmán je vybavený vlastným kuchynským kútom, kúpeľňou so sprchovacím kútom, WC, interaktívnou LCD televíziou, trezorom, telefónom a WiFi pripojením. Súčasťou každej izby je balkón. Nechajte sa rozmaznávať našou starostlivosťou – na každej izbe sú pre vás pripravené uteráky, osušky a župany.

Štúdio classic

Útulné štúdio pre príjemné chvíle strávené s milovanou polovičkou.

Izba je priestorovo vhodná pre 2 dospelé osoby. Na izbách tohto typu nie je možné poskytnúť prístelku. Súčasťou izby je kuchynský kút. Izby sú orientované na parkovisko alebo sú podkrovné so strešným oknom. Sú síce rozlohovo najmenšie, no o to útulnejšie. Nachádzajú sa v bloku bez výťahu. Bez možnosti balkóna alebo terasy.


Vybavenie izby

Izby sú vybavené samostatnou kúpeľňou s WC, sušičom vlasov, kuchynským kútom so základným vybavením a chladničkou. Okrem štandardného WiFi pripojenia je pre zákazníkov na izbe k dispozícii LCD TV, trezor a telefón.

Na každej izbe sú pre vás pripravené uteráky, osušky a župany.

Izba Štandard s výhľadom do vodného parku

Užite si maximálne pohodlie s jedinečným výhľadom na vodný park.

Izba Štandard s výhľadom do vodného parku poskytuje výhľad na areál vodného raja a jedinečné okolité tatranské vrchy. V niektorých izbách je možné umiestniť prístelku (formou jednolôžkového rozkladacieho kresla) pre dieťa do 12 rokov, avšak je dôležité oznámiť to pri rezervácií. Relax vo vodnom parku Bešeňová sa neobíde bez uterákov, osušiek a županov, ktoré sú pre vás pripravené na každej izbe.

Izba Štandard

Izby typu štandard sú ideálne pre 2 osoby. V niektorých izbách typu štandard, je možné umiestniť prístelku (formou jednolôžkového rozkladacieho kresla) pre dieťa do 12 rokov. Potrebu prístelky je nutné nahlásiť pri rezervácii. Izby typu štandard majú výhľad orientovaný na parkovisko a sú bez balkónov. Niektoré z izieb sa nachádzajú v podkroví so strešným oknom. Relax vo vodnom parku Bešeňová sa neobíde bez uterákov, osušiek a županov, ktoré sú pre vás pripravené na každej izbe.


Vybavenie izby

Súčasťou každej izby je súkromná kúpeľňa so sprchovacím kútom alebo vaňou, s WC, sušičom vlasov, LCD TV, trezorom, telefónom, mini barom a WiFi pripojením. Na každej izbe sú pre vás pripravené uteráky, osušky a župany.

Apartmán Hastens

Vstúpte do apartmánu dokonalého oddychu, kde si užijete kvalitný spánok na luxusnej posteli Hastens.

Apartmán Hastens je ideálnym miestom pre hostí hľadajúcich priestrannú izbu v modernom štýle so samostatnou kuchynkou. Spálňa s exkluzívnou manželskou posteľou Hastens sa postará o váš dokonalý oddych a kvalitný spánok počas celého pobytu. Gauč umiestnený v obývacej časti izby je možné využiť aj ako prístelku. Z obývacej izby sa dostanete na balkón, kde si každé ráno vychutnáte šálku čaju alebo kávy s príjemnými výhľadmi na okolie. Niektoré izby sú orientované priamo do vodného parku.


Vybavenie izby

Relax vo vodnom parku sa nezaobíde bez uterákov, osušiek a županov, ktoré sú pre vás pripravené na každej izbe. Detské župany nie sú k dispozícii.

Wellness hotel*** Bešeňová Bešeňová 2620 - 112861
Wellness hotel*** Bešeňová Bešeňová 2620 - 112858
Wellness hotel*** Bešeňová Bešeňová 2620 - 112863


Wellness hotel*** Bešeňová Bešeňová 2620 - 112867
Wellness hotel*** Bešeňová Bešeňová 2620 - 112866
Wellness hotel*** Bešeňová Bešeňová 2620 - 112865


Wellness hotel*** Bešeňová Bešeňová 2620 - 112864
Wellness hotel*** Bešeňová Bešeňová 2620 - 112862
Wellness hotel*** Bešeňová Bešeňová 2620 - 112859


Wellness hotel*** Bešeňová Bešeňová 2620 - 80362
Wellness hotel*** Bešeňová Bešeňová 2620 - 80371
Wellness hotel*** Bešeňová Bešeňová 2620 - 80363


Wellness hotel*** Bešeňová Bešeňová 2620 - 80372
Wellness hotel*** Bešeňová Bešeňová 2620 - 80360
Wellness hotel*** Bešeňová Bešeňová 2620 - 80370


Wellness hotel*** Bešeňová Bešeňová 2620 - 80358
Wellness hotel*** Bešeňová Bešeňová 2620 - dvojlôžková izba Štandard + 1 x prístelka:  (1 x manželská posteľ, 1 x rozkladacie kreslo), vlastná kúpeľňa v izbe (vaňa alebo sprchovací kút, umývadlo, WC v kúpeľni, sušič vlasov), LCD+SAT, telefón, wifi (bezdrôtové) pripojenie, minibar, trezor zdarma
Wellness hotel*** Bešeňová Bešeňová 2620 - dvojlôžková izba Štandard + 1 x prístelka:  (1 x manželská posteľ, 1 x rozkladacie kreslo), vlastná kúpeľňa v izbe (vaňa alebo sprchovací kút, umývadlo, WC v kúpeľni, sušič vlasov), LCD+SAT, telefón, wifi (bezdrôtové) pripojenie, minibar, trezor zdarma


Wellness hotel*** Bešeňová Bešeňová 2620 - dvojlôžková izba Štandard + 1 x prístelka:  (1 x manželská posteľ, 1 x rozkladacie kreslo), vlastná kúpeľňa v izbe (vaňa alebo sprchovací kút, umývadlo, WC v kúpeľni, sušič vlasov), LCD+SAT, telefón, wifi (bezdrôtové) pripojenie, minibar, trezor zdarma
Wellness hotel*** Bešeňová Bešeňová 2620 - dvojlôžková izba Lux:  (1 x manželská posteľ), vlastná kúpeľňa v izbe (sprchovací kút, umývadlo, WC v kúpeľni), LCD+SAT, telefón, wifi (bezdrôtové) pripojenie, minibar, rýchlovarná konvica, trezor zdarma
Wellness hotel*** Bešeňová Bešeňová 2620 - dvojlôžková izba Lux:  (1 x manželská posteľ), vlastná kúpeľňa v izbe (sprchovací kút, umývadlo, WC v kúpeľni), LCD+SAT, telefón, wifi (bezdrôtové) pripojenie, minibar, rýchlovarná konvica, trezor zdarma


Wellness hotel*** Bešeňová Bešeňová 2620 - apartmán: 1 x dvojlôžková izba (1 x manželská posteľ), sušič vlasov, + 2 x prístelka (2 x rozkladacie kreslo, spoločenská miestnosť ), spoločenská miestnosť (LCD+SAT, telefón, posedenie, trezor, wifi (bezdrôtové) pripojenie, minibar), kuchynský kút (chladnička, rýchlovarná kanvica, dvojplatnička), kúpelňa (sprchovací kút, WC v kúpeľni, umývadlo)
Wellness hotel*** Bešeňová Bešeňová 2620 - apartmán: 1 x dvojlôžková izba (1 x manželská posteľ), sušič vlasov, + 2 x prístelka (2 x rozkladacie kreslo, spoločenská miestnosť ), spoločenská miestnosť (LCD+SAT, telefón, posedenie, trezor, wifi (bezdrôtové) pripojenie, minibar), kuchynský kút (chladnička, rýchlovarná kanvica, dvojplatnička), kúpelňa (sprchovací kút, WC v kúpeľni, umývadlo)
Wellness hotel*** Bešeňová Bešeňová 2620 - apartmán: 1 x dvojlôžková izba (1 x manželská posteľ), sušič vlasov, + 2 x prístelka (2 x rozkladacie kreslo, spoločenská miestnosť ), spoločenská miestnosť (LCD+SAT, telefón, posedenie, trezor, wifi (bezdrôtové) pripojenie, minibar), kuchynský kút (chladnička, rýchlovarná kanvica, dvojplatnička), kúpelňa (sprchovací kút, WC v kúpeľni, umývadlo)


Wellness hotel*** Bešeňová Bešeňová 2620 - štúdio Suite: 1 x dvojlôžková izba (1 x manželská posteľ), sušič vlasov, + 1 x prístelka (1 x rozkladacie kreslo), spoločenská miestnosť (LCD+SAT, telefón, posedenie, trezor, wifi (bezdrôtové) pripojenie), kúpelňa (sprchovací kút, WC v kúpeľni, umývadlo), minibar
Wellness hotel*** Bešeňová Bešeňová 2620 - štúdio Suite: 1 x dvojlôžková izba (1 x manželská posteľ), sušič vlasov, + 1 x prístelka (1 x rozkladacie kreslo), spoločenská miestnosť (LCD+SAT, telefón, posedenie, trezor, wifi (bezdrôtové) pripojenie), kúpelňa (sprchovací kút, WC v kúpeľni, umývadlo), minibar
Wellness hotel*** Bešeňová Bešeňová 2620 - štúdio: 1 x dvojlôžková izba + 1 x prístelka (1 x manželská posteľ, 1 x rozkladacie kreslo), sušič vlasov, kuchynský kút (chladnička, rýchlovarná kanvica, dvojplatnička), kúpelňa (sprchovací kút, WC v kúpeľni, umývadlo), LCD+SAT, telefón, posedenie, trezor, wifi (bezdrôtové) pripojenie, minibar


Wellness hotel*** Bešeňová Bešeňová 2620 - štúdio: 1 x dvojlôžková izba + 1 x prístelka (1 x manželská posteľ, 1 x rozkladacie kreslo), sušič vlasov, kuchynský kút (chladnička, rýchlovarná kanvica, dvojplatnička), kúpelňa (sprchovací kút, WC v kúpeľni, umývadlo), LCD+SAT, telefón, posedenie, trezor, wifi (bezdrôtové) pripojenie, minibar
Wellness hotel*** Bešeňová Bešeňová 2620 - štúdio: 1 x dvojlôžková izba + 1 x prístelka (1 x manželská posteľ, 1 x rozkladacie kreslo), sušič vlasov, kuchynský kút (chladnička, rýchlovarná kanvica, dvojplatnička), kúpelňa (sprchovací kút, WC v kúpeľni, umývadlo), LCD+SAT, telefón, posedenie, trezor, wifi (bezdrôtové) pripojenie, minibar
Wellness hotel*** Bešeňová Bešeňová 2620 - 112860


Wellness hotel*** Bešeňová Bešeňová 2620 - api1
Wellness hotel*** Bešeňová Bešeňová 2620 - api2
Wellness hotel*** Bešeňová Bešeňová 2620 - api3


Wellness hotel*** Bešeňová Bešeňová 2620 - api4
Wellness hotel*** Bešeňová Bešeňová 2620 - api5
Wellness hotel*** Bešeňová Bešeňová 2620 - api6


Wellness hotel*** Bešeňová Bešeňová 2620 - api7
Wellness hotel*** Bešeňová Bešeňová 2620 - api8
Wellness hotel*** Bešeňová Bešeňová 2620 - api9


Wellness hotel*** Bešeňová Bešeňová 2620 - api10
Wellness hotel*** Bešeňová Bešeňová 2620 - api11
Wellness hotel*** Bešeňová Bešeňová 2620 - api12


Wellness hotel*** Bešeňová Bešeňová 2620 - api13
Wellness hotel*** Bešeňová Bešeňová 2620 - api14
Wellness hotel*** Bešeňová Bešeňová 2620 - api15


Wellness hotel*** Bešeňová Bešeňová 2620 - api16


e-mail Napíšte nám!×