Prihlásiť sa Registrujte sa Pre ubytovateľov
Môj výber

Ako získať viac rezervácií

Kiska Travel - ubytovatelia - ako získať viac rezerváciíZískajte viac rezervácií

Milí ubytovatelia,
hlavnou našou prioritou je poskytnúť naším klientom kvalitné služby, priniesť našim ubytovateľom vysoký počet rezervácií a úspešne propagovať ich objekt.

Mnohí sa pýtate, ,,prečo sú niektoré ubytovacie zariadenia stále plné a iné naopak zívajú prázdnotou?

My a ani Vy neviete ovplyvniť niekoľko faktorov akými sú napr. počasie, sezónnosť, poloha objektu, či hospodársku situáciu na Slovensku. Ale spolu s nami dokážete viac zviditeľniť svoj objekt a prilákať viac klientov. V našich článkoch nájdete návody ako zvýšiť návštevnosť Vášho objektu.

V tomto článku sa budeme venovať jedným z najdôležitejších krokov, ktoré Vám prinesie úspech a ktorý Vám zaručí vyššiu návštevnosť Vášho objektu.

Je to jednoduché, stačí ak si budete pravidelne aktualizovať svoj kalendár obsadenosti. Zaberie Vám to maximálne 5 min. svojho týždenného času.

 

Pravidelná aktualizácia termínov Vám prináša niekoľko výhod, ktoré prispievajú k zvýšenému počtu rezervácií:

  1. na našej stránke sa dostanete na prvé pozície, čo vedie k tomu, že Váš objekt nájde viac našich klientov a prispeje to k zvýšeniu počtu rezervácií. Váš objekt bude na prvých pozíciách nielen na úvodnej stránke, ale aj v lokalite aj regióne do ktorej je Váš objekt zaradený.
  2. uprednostníme Vás pri výbere v reklame na google, seznam, facebook
  3. zaradíme Váš objekt do newslettra, ktorý pravidelne zasielame desiatkam tisícom našich klientov

Akým spôsobom si aktualizovať termíny v kalendári obsadenosti:

  1. Prihlásením sa do rozhrania pre majiteľa https://www.kiskatravel.sk/majitel/ . V kolónke ,,zaznač obsadenosť“ sa Vám zobrazí kalendár. Kliknutím na konkrétny dátum od do sa Vám termín vyznačí ako obsadený. V prípade straty prihlasovacích údajov nás kontaktujte e-mailom alebo telefonicky. Budú Vám zaslané nové prihlasovacie údaje.
  2. Naše pracovníčky zaznačia obsadené termíny za Vás, stačí ak nám tieto termíny nahlásite e-mailom alebo telefonicky.
  3. Odpovedaním na newsletter o obsadenosti, ktorý Vám pravidelne zasielame

Mnohí z Vás majú v kalendári dlhší čas termíny nezmenené, to znamená, že im nepribudli žiadne nové obsadené termíny a myslia si, že nie je potrebné aktualizovať kalendár obsadenosti. Aj v takomto prípade je nutné informovať nás, že vo Vašom kalendári nepribudli žiadne nové obsadené termíny. My Vám Váš kalendár zaktualizujeme a tým Vás to opäť posunie na prvé pozície na našej stránke. Termín si môžete zaktualizovať aj sami a to prihlásením sa do rozhrania pre majiteľov a kliknutím na ,,nastavte dnešný dátum“.

Naša cestovná kancelária Vám ponúka aj možnosť stiahnuť si kalendár obsadenosti a prepojiť ho s Vašim webom. Je to veľmi jednoduché. Po prihlásení do rozhrania pre majiteľov kliknete na políčko ,,stiahnite si kalendár obsadenosti“. V tejto záložke nájdete kód pre vloženie kalendára na Vašu stránku. Výhodou prepojeného kalendára obsadenosti je, že všetky obsadené termíny, ktoré zaznačíte u nás, sa Vám automaticky zobrazia v kalendári na Vašej stránke a takisto aj na naše. Tým šetríte svoj čas.

Nezabúdajte, že pravidelná aktualizácia kalendáru obsadenosti vedie:

  • k zvýšenej návštevnosti Vášho objektu
  • vyššiemu počtu rezervácií
  • k vyššej spokojnosti klientov

Venujte nám 5 min. svojho času a získajte viac rezervácií.


Prajeme Vám veľa spokojných zákazníkov.e-mail Napíšte nám!×